Dizi Haberleri

Bir Zamanların Superman’i, Magic: The Gathering Animasyon Dizisinde Gideon Jura’yı Canlandıracak

Netflix‘te yayınlanacak Magic: The Gathering dizisinin başrolüne Superman Returns filminin Clark Kent‘i Brandon Routh getirildi.

Magic The Gathering macerasını ekrana taşıyacak diziyle ilgili haber, Wizards of the Coast‘un Magic Showcase 2021 etkinliğinden geldi. Oyuncu Brandon Routh, animasyon seride Gideon Jura‘yı seslendirecek.

DC Evreninde Superman’den The Atom’a Geçiş Yaptı

Dizinin başrolüne getirilen Brandon Routh, 2006 yapımı Superman Returns filmiyle tanınıyor. DC evrenine Superman olarak giren Routh, yıllar sonra karakter değiştirdi ve Ray Palmer / The Atom rolü ile Arrow dizisinde kamera karşısına geçti. Oyuncu aynı rolle The Flash, Legends of Tomorrow, Batwoman ve Supergirl gibi dizilerde de boy gösterdi.

MTG Dizisi, Öncül Romanla Birlikte Çıkacak

Dönelim Magic: The Gathering animasyon dizisine… Seri, oyunun çoklu evrenindeki en güçlü varlıkları olan Planeswalker’ların hikayelerini genişletecek. Django Wexler tarafından yazılan öncül romanın da diziyle birlikte 2022 yılında çıkacağı açıklanmıştı. Del Rey Books‘tan çıkacak öncül romanda; Planeswalker Gideon Jura ve Jace Beleren birlikte maceraya atılacak ve çoklu evrendeki yanlışları düzeltecekler.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.