Dizi Haberleri

Atiye’nin 2. Sezon Fragmanı Çıktı, Yeni Görseller de Var

Netflix, Türk orijinal dizisi Atiye‘nin 2. sezon resmi fragmanını izleyicilerle paylaştı. İlk sezonda Atiye’nin çıktığı mistik yolculuk, yeni sezonda da devam ediyor.

Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün başrollerini paylaştığı Atiye‘nin 2. sezonundan fragmanın yanı sıra görseller de yayınlandı.

Daha önce kendi yoluna yürüyen Atiye, bu kez başkaları ve toplum için hareket etmeyi öğreniyor ve bu sefer onun kahramanlığının aşka ve insanlığa adanma hikayesi anlatılıyor.

“Tüm gerçekleriyle yüzleşip, kendini kabul etmeyi öğrenen Atiye; istediği her şeyin mümkün olabileceğini ve insanın gücünün sınırsızlığını gördükten sonra, ölen kardeşi Cansu’yu geri istemiştir. Göbeklitepe’deki boyut kapısından geçerek, kardeşinin hayatta olduğu bir olasılığa gider. Ancak bu olasılıkta hiç bir şey, alıştığı ve bildiği gibi değildir. Tanıdığı kimse Atiye’yi tanımamaktadır. Çünkü kardeşinin hala sağ olduğu bu yerde, Atiye ve hatta geldiği kapı olan Göbeklitepe hiç var olmamıştır.”

Kadrosunda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Tim Seyfi, Civan Canova, Hazal Türesan ve Meral Çetinkaya gibi oyuncuların da rol aldığı dizinin yeni sezonu 10 Eylül‘de ekrana gelecek.

İlginizi Çekebilir  Ian McShane, Game of Thrones'ta Ölü Bir Karakterin Geri Döneceğini Açıkladı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu