Dizi Haberleri

Aquaman Animasyon Dizisi HBO Max’e Geliyor

Warner Bros., bir milyar doları aşan ilk DC filmi olarak tarihe geçen Aquaman destanını farklı mecralara taşıyor. DC Films ile HBO Max platformu için çizgi film serisi geliştirmeye hazırlanan stüdyo, yapımcılar arasına Aquaman‘in yönetmeni James Wan‘ı da dahil etti.

Yarı insan, yarı Atlantisli kahramanımız Aquaman‘in yeni maceraları HBO Max için geliştirilecek “Aquaman: King of Atlantis” animasyon serisinde devam edecek. James Wan‘ın yapım şirketi Atomic Monster‘ın dahil olduğu 3 bölümlük mini-serinin her bölümünde derin denizlerin koruyucusu Aquaman‘in farklı bir macerası yer alacak. Atlantis Kralı olduğu ilk günden itibaren başlayacak çizgi filmde başa çıkması gereken çok işi olan Arthur Curry‘ye Vulko ve Mera eşlik edecek. Aquaman‘in yüzey sakinleri, zamanın ötesinden gelen kötüler ve kendisini tahta layık görmeyen üvey kardeşine karşı üçlü mızrak için doğru kişi olduğunu ispatlaması gerekiyor.

James Wan‘ın dahil olmasıyla film kadrosunun da katılma ihtimali artan “Aquaman: King of Atlantis“in 2021‘den önce izleyiciye ulaşması beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir  Harley Quinn ve Joker, Kendi Filmleriyle Karşımıza Çıkacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu