Dizi Haberleri

Andrew Cosby, Dungeons and Dragons Dizi Projesini Duyurdu

Dungeons and Dragons tarafında film haricinde de gelişmeler oluyor. Şimdi de yeni bir televizyon dizisi üzerinde çalışmalar yapıldığı duyuruldu.

Boom! Studios‘un kurucu ortağı ve Eureka televizyon dizisinin ortak yaratıcısı Andrew Cosby ve Eureka canlı aksiyon Dungeons and Dragon televizyon dizisi üzerinde çalışıyor. Andrew Cosby duyuruyu San Diego Comic-Con dijital paneli sırasında yaptı.

Cosby, “Diziyi, yetişkinlere yönelik uzun soluklu bir FRP macerası gibi tasarlamaya başladım,” açıklamasını yaptı.

Bunun Derek Kolstad tarafından geliştirilen ve daha önceden haberini aldığımız Dungeons and Dragons dizisi olup olmadığını bilmiyoruz. Hasbro, bu yılın başlarında Chris Pine, Hugh Grant ve Michelle Rodriguez’in başrollerini paylaştığı şu anda yapım aşamasında olan film de dahil olmak üzere, geliştirme aşamasında olan birden fazla Dungeons and Dragons projesi olduğunu duyurmuştu.

Cosby, Dungeons and Dragons projesindeki rolünü belirtmedi ancak dizi için harcadığı zamandan oldukça bahsetti. Hasbro’nun eğlence kolu olan eOne‘daki kişilerin FRP’yi gerçekten dikkate aldıklarına değindi. Cosby açıklamalarına şöyle devam etti,

eOne’da Hasbro’nun filmden ve televizyon programından sorumlu tuttuğu harika bir ekip var. Birlikte çalıştığım insanlar Dungeons and Dragons’ı çok ciddiye alıyorlar. Bir FRP masasında olmak gibi bir şey. Bir grup yaratıcı insanın aynı odada oturup ‘Bunu yaparsak nasıl olur?’ diye fikir yürütmesi heyecan verici.

Dungeons and Dragons kapsamında filmden sonra başka yapımlar da göreceğimiz aşikar. Umarız masaüstü FRP hissiyatını veren ve Dungeons and Dragons tutkunlarını tatmin eden yapımlar görürüz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  The Inhumans, Marvel Sinematik Evreni'ne Katılabilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.