Dizi Haberleri

Alien Dizisi Gelecek Mi?

Bir dönem, Fargo dizisinin yaratıcısı Noah Hawley tarafından çekileceği söylenen Alien dizisi hakkında bazı ufak gelişmeler olabilir.

Disney ve Fox arasında yaşanan birleşmenin ardından, Mickey Mouse eline geçen yeni markalarla ne yapması gerektiğine dair uzunca bir süredir düşünüyor. Mesela X-Men karakterlerinin MCU filmlerine nasıl dahil olacağını merak ediyoruz.

Öte yandan Fox’un elinde bulunan (Artık Disney’in elinde) çok köklü ve sağlam markalar da var. Bunlardan biri de Alien serisi, ki birkaç yıl öncesinde ortalama puanlar alan Covenant filmiyle seri tekrar canlandırılmıştı.

Covenant’ın vizyona girdiği dönemde bir de Alien dizisinin geleceği yönünde söylentiler, hatta resmi çalışmalar vardı. Fargo dizisinin yaratıcısı Noah Hawley’e bu görev verilmişti. Disney ve Fox arasındaki birleşmeden sonra da bu görev Hawley’de kaldı fakat Alien dizisi hakkında bir gelişme yaşanmadı.

Noah Hawley

Deadline’da yer alan habere göre, Disney R-Rated, yani yetişkinlere yönelik içerik barından Alien için çalışmalara başlamış olabilir. Howley, verdiği bir röportajda, “Birkaç yıl öncesinde, Disney’in markayı devralmasının ardından birçok düzenleme yapıldığını biliyorum. Ama bu sadece kısa bir konuşmaydı. Ancak her stüdyonun yaptığı gibi Disney de kendi elindeki markaları en iyi şekilde değerlendirmek isteyecektir.” sözlerine yer verdi.

Geçen ay içerisinde Disney, R-Rated seviyesinde çekilecek Deadpool 3 filmi için yeşil ışık yakmıştı. Ayrıca yine Disney eline geçen Predator için de yeni bir filmin çekileceği söyleniyor. Tüm bunlar yaşanırken Howley’in elinden çıkma bir Alien dizisi de çok iyi olabilir.

İlginizi Çekebilir  Stranger Things'in Tasarım Çizimleri Ortaya Çıktı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu