Dizi Haberleri

Agents of S.H.I.E.L.D. Final Sezonu Önümüzdeki Yaza Kadar Yayınlanmayacak

ABC‘nin Agents of SHIELD dizisinin 6’ıncı sezonu için geri dönecek ancak geçmişte olduğu gibi sonbaharda değil, bir sonraki yaza ve bunun için iyi bir sebebi var!

Haber Entertainment Weekly’den: ABC kanalı, Agents of SHIELD‘ın altıncı ve final sezonunun 2019 yazından önce olmayacağını duyurdu. Bu kadar bekleyecek olmak SHIELD hayranları için üzücü olsa da, dizinin geri dönüşünün ertelenmesinin sebebini öğrenince stüdyoya hak verecekler.

Söz konusu erteleme Marvel’ın gelecek filmlerinin sıralaması açısından oldukça önemli. Marvel’ın takvimine göre; Agents of SHIELD’ın final sezonunun yaz 2019’da yayınlanmasından önce, Marvel Sinematik Evreni’nin kaderini belirleyecek iki filmden Captain Marvel 6 Mart’ta ve Avengers 4 de 3 Mayıs’ta gösterime girecek. Bu filmlerden önce SHIELD’ın ajanlarının düşmesi gibi bir durum, Marvel Sinematik Evreni‘ndeki büyük gelişmelerle çelişme riskini taşıyor. Zaten daha ne olacağını bilemediğimiz tüm Marvel Evreni’nin kaderini diziyle bağlamak oldukça garip olurdu.

Tüm belirtileri Avengers: Infinty War‘da yaşananları ele alacağını gösteren Agents of SHIELD’ın finalde de olsa nihayetinde köklerine döneceğini görmek fantastik olacak gibi. Siz ne dersiniz?

İlginizi Çekebilir  Hayden Christensen, Obi-Wan Kenobi Dizisi Hakkında İlk Kez Konuştu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu