Haberler

Dijital Türkiye Konferansı, Online Olarak Düzenlenecek

TÜSİAD tarafından düzenlenen Oyunun Kuralları Değil, Kendisi Değişti temalı “Dijital Türkiye Konferansı” 27 Ocak 2021 tarihinde online olarak gerçekleştirilecek.

Oyunun Kuralları Değil, Kendisi Değişti temasıyla düzenlenen konferansta, Covid-19 salgını sonrası yeniden şekillenen dünyada dijital dönüşümün önemi, Türkiye’ye sunacağı fırsatlar ve önümüzdeki dijital yol haritası tartışılacak.

Konuşmacılara ve panellere ev sahipliği yapacak konferansın açılış konuşmalarını Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, ana tema konuşmasını ise World Economic Forum Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Klaus Schwab gerçekleştirecek.

TÜSİAD tarafından, Türkiye’nin bilgi toplumuna geçiş yolculuğunda küresel rekabet gücüne katkı sağlamak amacıyla düzenlenen Dijital Türkiye Konferansı’nda salgının ivmelendirdiği dijital teknolojilerle dinamikleri hızla değişen dünyada yeni iş modelleri, sanayide dijital dönüşüm ve yazılım sektörünün geleceği gibi dönüşüm sürecinin ana unsurları tartışılacak.

Dijital dönüşüm odağında yeni nesil teknolojiler, dijitalleşme ile rekabet avantajı sağlamak, dijital iş yapış şekilleri ve kurumlara etkisi gibi konularda geniş bir bakış açısı sunacak konferansın, paylaşılan deneyim ve öngörülerle katılımcılara ilham vermesi amaçlanıyor.

Dijital Türkiye Konferansı’nın altın sponsorluğunu GittiGidiyor, gümüş sponsorluğunu ise Etiya, Medianova, SabancıDx üstleniyor. Dijital Türkiye Konferansı’na katılım için kayıt formuna buradan ulaşabilirsiniz.

27 Ocak‘ta saat 09.00‘da başlayacak TÜSİAD Dijital Türkiye Konferansı‘nın oturum başlıkları şöyle:

  • Post-Covid Dünyada Sanayi, Teknoloji ve İş Yapma Kültürü
  • Türkiye’de Yazılım Sektörü
  • Dijital Dönüşüm Stratejisinde bir Katalizör: TÜSİAD Sanayide Dijital
    Dönüşüm Programı (TÜSİAD SD 2 )
  • Geleceğin Teknolojileri
  • Yeni İş Modelleri ile Dijital Geleceği Güvenle Tesis Etmek
  • Reel Sermaye Yeni Fırsatlarla Karşı Karşıya; Nereden Başlamalı?
  • AB’de Dijitalleşme
  • TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!

İlginizi Çekebilir  Disney'de CEO Değişimi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu