Haberler

Dehşetengiz Yaratıklarınız İsimsiz Kalmasın!

cthulhu

H.P. Lovecraft‘ın ölümsüz eseri Aşk-ı Cthulhu ve ondan türetilerek günümüzde adeta bir popüler kültür ikonu haline getirilen Mitos’u hepimizin malumu. Popülerliği Rol Yapma Oyunları kadar eski olan bu konsept içerisinde Shoggoth’undan Nyarlathotep’ine envai çeşit varlık barındırıyor. Peki ya Cthulhu oyunlarınızı bilinenin ötesinde kabuslardan fırlamış, kendi üretiminiz yaratıklarla doldurmaya karar verirseniz ne oluyor?

Kimileri ayaküstü isimler uydurmakta son derece başarılıyken diğerleri sorun yaşayabiliyor.

İşte tam da bu noktada devreye girmeye niyetli minik bir eserden bahsetmek istiyorum. Ennead Games firmasının piyasaya sürdüğü Lovecraftian Horror Namer!

cthulhu-terror

Tamı tamına 8 sayfadan oluşan ürünümüz size 3 tane parçalı d100 listesi veriyor. İsimlendirmeniz gereken yaratık çıktıkça 3 adet 100’lük zar atıyor ve bu tablolardaki karşılıklarını bir araya getirerek isminize kavuşuyorsunuz. Ennead Games 3 tane zarla uğraşmaya üşenenleri de pas geçmemiş. Bir adet de d100’lük liste önceden hazırlanmış isimleri içeriyor.

DriveThruRPG sitesinden 1.50$’a edinebileceğiniz bu eserle siz de oyunlarınıza The Abominable Thing of Lenogguathunzalsogoth, The Greater Brute of Omli’khee veya The Star Horror of Myy-nac’yinler ekleyebilirsiniz.

Not: Siz yine de bu isimleri ulu orta yüksek sesle söylemeyin, ne olur ne olmaz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.