Haberler

Deadpool ve Korg, Reaksiyon Videosu Çekmek İçin Buluştu

Disney ve Fox evliliğin ardından Deadpool karakterine ne olacağını merak ediyorduk. Deadpool 3 projesi beklemeye alınmasına karşın, karakteri ilk kez bir MCU karakteriyle beraber gördük.

Deadpool’un, Marvel Studios ve Disney tarzına nasıl yaklaşacağını kestirmek çok güç. Bolca küfür, sert göndermeler, kan ve vahşet MCU filmlerinde pek görmediğimiz içerikler. Deadpool ilk iki filmiyle +18 seviyesinin sınırlarını zorlamış, büyük bir beğeni de toplamayı başarmıştı.

Disney ve Marvel Studios, Deadpool 3’ün önceki filmlerin dokusuna uygun bir biçimde çekileceğinin sözünü vermişti. Ancak neler olacak zamanla göreceğiz. O zaman gelene kadar vakit var ama Deadpool karakterini canlandıran Ryan Reynolds tarafından çok ilginç ve eğlenceli bir video yayınlandı.

Fox markası altında (Disney’e bağlı artık) yayınlanması planlanan ama pandemi sebebiyle ertelenen Free Guy filmi 13 Ağustos tarihinde vizyona girecek. Filmi tekrar gündeme getirmek için Ryan Reynolds ve Taika Waititi şahane bir fikirle karşımıza çıktılar!

Taika Waititi, sadece Thor: Ragnarok filmini yönetmekle kalmamış, MCU’ya Korg karakterini de eklemişti. Free Guy filminde de yer alan Waititi, Ryan Reynolds’un canlandırdığı Deadpool ile bir araya geldi. Filmin yeni fragmanı için Korg ve Deadpool olarak Free Guy reaksiyonu hazırlamışlar ve şahane olmuş!

Bu ikiliyi MCU filmlerinden birinde de yan yana görmek istiyoruz.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Yönetmenler Şef Olsaydı Hazırlayacakları Yemekleri Gösteren 14 Karikatür

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.