Haberler

Dead Cells Masa Oyunu Kickstarter Kampanyasında Yarım Milyon Sınırına Dayandı!

Scorpion Masqué’nin yaratmayı amaçladığı Dead Cells masa oyunu, başarılı Kickstarter kampanyasıyla birlikte yarım milyon dolar sınırına çok yaklaştı!

Geçtiğimiz günlerde Kanada merkezli Scorpion Masque ekibi Dead Cells’i masa üstü oyun haline uyarlamak için planladığı Kickstarter kampanyasını başlattı. Geliştiriciler tarafından da desteklenen kampanya, başlayalı tam 13 dakika olmuşken 37 bin dolarlık hedefini aştı.

Aşılan hedefin ardından kampanyada 3 günde 500 bin dolara yaklaşıldı. Kampanya 2 Haziran tarihine kadar devam edecek. Ayrıca aşılan hedefler için özel olarak ek bir geliştirme bulunmuyor. Yalnızca bağışlanan miktarla çıkılabilecek üst seviyelerde size sunulan bonuslar mevcut olacak. Bunun yanı sıra Oyunun teslimat tahmini olarak Eylül 2024 olarak planlandı.

  • Yaklaşık 1 dolarlık bağış karşılığında düzenli olarak proje hakkında haberler ve güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.
  • Yaklaşık 67 dolarlık bağış karşılığında oyunun geliştirilecek kopyalarından birine sahip olabilirsiniz.
  • Yaklaşık 86 dolarlık bağış karşılığında oyunun koleksiyoncu versiyonuna sahip olabilirsiniz.

Ayrıca kampanya sayfasına göz atabilir, ilginizi çekerse destekte bulunabilirsiniz.

Motion Twin’in geliştirdiği Dead Cells, 7 Ağustos 2018 tarihinde çıktı. Çıktığı günden bu yana pek çok içerikle desteklenen yapım rogue-lite türünün bilinen isimlerinden birine dönüştü. Ayrıca çıkışıyla Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde oyuncularla buluştu. İlerleyen yıllarda mobil cihazlar üzerinde de oynanabilir hale getirildi. Süreç boyunca 5 milyon kopyanın üzerinde satış yaptı.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.