Haberler

D&D Live 2021’de Jack Black, Kevin Smith, Tiffany Haddish ve WWE Yıldızları FRP Oynayacak

D&D Live 2021 bu hafta sonu gerçekleştirilecek. G4TV tarafından organize edilen etkinlikte çok sayıda D&D oyunu canlı olarak yayınlanacak.

16-17 Temmuz‘da düzenlenecek D&D Live 2021‘de; Zindan Efendisi Aabria Iyengar‘ın gözetimindeki The Chaos Carnival masası kurulacak. WWE Süperstarları Xavier Woods, Ember Moon, MACE ve Tyler Breeze, Kaos Karnavalı’nda değerli, kayıp eşyalarını geri almaya çalışacak.

The Lost Odyssey: Last Light oyununda; Jack Black, efsanevi komedyenler Tiffany Haddish, Kevin Smith, Jason Mewes, Lauren Lapkus ve Reggie Watts ile partiye katılacak ve Zindan Efendisi Kate Welch oyunculara rehberlik edecek.

The Palace of the Vampire Queen oyununda da; Zindan Efendisi B. Dave Walters, Patton Oswalt, Nick Peine, Allisyn Snyder, Jacob Houston ve Marisa Baram‘ı yönlendirecek.

Zindan Efendisi Amy Vorpal‘ın başında bulunduğu Flubbybonks and Guzzleshucks oyununda ise; DrLupo, Negaoryx ve Ify Nwadiwe‘ye G4‘ten Kevin Pereira, Adam Sessler ve Fiona Nova katılıyor.

Etkinlikte ayrıca Beadle & Grimm’s Faster,Purple Worm! Kill! Kill! masasında Seth Green, Deborah Ann Woll, Xander Jeanneret ve B. Dave Walters yer alacak.

D&D Live 2021, 16 Temmuz Cuma Türkiye saati ile 22.00‘de başlayacak ve 17 Temmuz‘da da devam edecek. Oyunları G4TV‘nin Twitch ve Youtube kanalı ile D&D‘nin Twitch ve Youtube kanalında yayınlanacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.