Haberler

The Dark Crystal FRP Sistemi İçin Ön Siparişler Başladı

Thra’nın büyülü dünyasına sevdiklerinizle birlikte atlayın ve rol yapma maceralarınıza bir yenisini ekleyin. The Dark Crystal FRP sistemi için ön siparişler başladı.

Jim Henson’s Dark Crystal Adventure Game rol yapma oyunu River Horse üzerinden ön siparişlerine başladı. Janet Forbes ve Jack Ceasar tarafından yazılan yaklaşık 200 sayfalık macera senaryosu ile Age of Resistance ve World of the Dark Crystal’de geçecek maceralar ile oyunculara fazlasıyla yaklaşım ve çeşitlilik sunan kitabın yanı sıra, Thra’nın tamamen resmedilmiş haritası, kendi macerasını yaratmak isteyen oyuncular için ipuçları ve dünyaya dair bilgileri içeren kitleri ve kural kitabının bulunduğu kitap oldukça güzel bir deri cilde sahip.

Brian Froud, Chris Ceasar, Iris Compiet ve daha birçok artistin elinden çıkan illüstrasyonlarla Dark Crystal evreninin içine oyuncuları tam itibarıyla bulunduklarını hissettirecek şekilde detaylı hazırlanmış şeffaf ve katlanabilir sayfalarla gizli bölgeleri gösteren ve beklenmedik hikaye ilerleyişleri yaratan interaktif kitap içeriği ile FRP severleri tatmin edecek ve yeni başlayanları dahil kolaylıkla masa oyunlarına alıştırabilecek kitaba River Horse sitesinden tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  "Hükümran Taş - Sovereign Stone" Sesini Tekrar Duyurmak İstiyor!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.