Haberler

d20Pro Unlimited, Sınırsız Oynanabilirlik Sağlıyor

d20pro-unlimited-banner

Son zamanlarda fazlasıyla RPG sistemi çıktı. Hangi birini inceleyeceğiniz ya da oynatacağınız size kalmış. Sorun ise sağlam ve devamlılık sağlayacak bir oyun grubu oluşturmak. Bir kere çatlaklar başladığı zaman, toparlanma süreci oldukça uzuyor. Uzaktan oynama imkanı tanıyan sanal masaüstü RPG sistemleri ise kısıtlayıcı olabiliyor. Yeni geliştirilen d20Pro Unlimited, tüm sınırları ortadan kaldıracak.

Mesa Mundi ile beraber ortaklaşa çalışmayan başlayan d20Pro ekibi, ortaya yeni bir yazılım çıkarttılar. d20Pro Unlimited olarak adlandırılan yeni sistem, aynı masa başında oynanan oyunlar gibi sınırsız seçenekler sağlıyor. Tek ihtiyacınız d20Pro Unlimited yazılımı ve internet bağlantısı.d20pro-unlimited-gorsel-1

Yazılım hem oyun yöneticisine hem de oyunculara fazlasıyla avantaj sağlıyor. Bilgisayar oyunlarından alışık olduğumuz Fog of War seçeneği bu yazılımda bulunuyor. Böylece farklı yerde bulunan oyuncular, birbirlerinin gördüklerini görmüyorlar. Daha fazla gerçekçilik katılmış oluyor. Ayrıca oyun yöneticisi de, oyunculara çaktırmadan yeni yaratıklar ve tuzaklar hazırlayabiliyor.

Birçok harita ve yaratık seçeneğine sahip olan yazılıma, karakter kağıtlarınızı da yükleme imkanınız var. Belli bir sisteme sıkışık kalmak istemiyorsanız, ev kurallarınızı da yazılıma ekleyebilme imkanınız var. Ayrıca sanal mağazadan, diğer oyuncuların sistemlerine, hikayelerine ve oyunlarına hızlıca ulaşabilme fırsatı tanınıyor.

KickStarter projesi kısa sürede istenilen bütçeyi toparladı. 10.000 Dolar olarak belirlenen bütçe, son 20 gün kala miktarını ikiye katladı. Büyümeye de devam ediyor. Bütçe büyüdükçe, yazılıma yeni eklemeler yapılacağı belirtildi.

d20Pro Unlimited, adı gibi sınırsız seçenekler sunuyor. Sadece tek bir platforma bağlı kalmıyorsunuz. Telefon, tablet, PC ya da televizyon üzerinden çalıştırabiliyorsunuz. Eğer dokunmatik ekran desteğiniz varsa, yazılım içerisindeki pencereleri istediğiniz gibi büyütme, yerini değiştirme, çevirme gibi seçenekleriniz oluyor.

Daha detaylı bilgi almak ya da destekçi olmak isterseniz resmi KickStarter sayfasına göz atabilirsiniz. Ayrıca aşağıdan da d20Pro Unlimited tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Öte Diyarlar #1 - 7th Sea

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.