Haberler

Cypher System Genişliyor!

cypher-system-banner

Monte Cook Games’in bol ödüllü, çok beğenilen RPG sistemine yeni eklemeler geliyor! Numenera ve The Strange’in teknik altyapısını oluşturan Cypher System için 4 yeni kitap ve dahası yolda.

Geçtiğimiz yaz aylarında Monte Cook Games yaklaşık 416 sayfalık Cypher System kitabını piyasaya sürmüştü. Oyuncular tarafından fazlasıyla beğenilen sistem için yeni bir Kickstarter kampanyası başlatıldı.

Numenera ve The Strange, sunduğu kolay sistem ile fazlasıyla beğeni toplamıştı. Cypher System olarak adlandırılan bu sistem sayesinde hem oyun yöneticisinin üzerindeki yük azalıyordu, hem de oyunculara değişik karakterler oynama fırsatı sunuluyordu. Victoria Çağı’nı anımsatan bir gezegende, dinazor binicisi olan yarı-robot bir dedektifi canlandırabilme şansına sahip olduğunuz Cypher System yeni kitaplarıyla genişleyecek.

cypher-system-gorsel

Kickstarter kampanyasının bitmesine daha 30 gün var ama şimdiden istediği bütçeyi 3’e katlamayı başardı. Bu hızla bütçe daha fazla büyüyecek gibi gözüküyor. Monte Cook Games ilk başta 4 tane yeni kitap piyasaya sürecek.

Tanrıları oynama fırsatı yakalayacağınız Gods of the Fall, bir sürü yeni silah ve ekipman tanıtan Predation, urban fantasy tarzını seviyorsanız oyunlarınıza tonlarca ekleme yapabileceğiniz Unmasked ve genişleme paketi Myth of the Maker kitapları önümüzdeki yaz aylarından itibaren piyasaya sürülecek. Ayrıca Asset Deck adı verilen 100 kartlık deste ile oyunlarınıza renk katabileceksiniz.

Kitaplar e-book ve fiziksel kopya olarak satışa çıkacak. Siz de elinizi çabuk tutun ve yeni Cypher System kitaplarını şimdiden ayırtın. Daha fazla bilgi edinmek ve destekçi olmak için resmi Kickstarter sayfasına göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Robotech Yeniden Geliyor - Robotech Academy

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu