Haberler

Cyberpunk Red Başlangıç Setinin Detayları Belli Oldu

CD Projekt RED tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077’nin dünyasına daha yakın bir dönemde geçecek Cyberpunk Red rol yapma oyununun, başlangıç setinde neler olacağı açıklandı.

Cyberpunk Red, R. Talsorian Games tarafından hazırlanacak ve 1 Ağustos 2019 tarihinde GenCon’da satışa çıkacak. Sistemin yaratıcısı Mike Pondsmith’in editörlüğünde hazırlanmış olan Cyberpunk Red, firmanın bol ödüllü Interlock sistemini kullanacak.

Cyberpunk 2077’de Keanu Reeves Olacak!

Başlangıç seti içerisinden, Cyberpunk Red’e başlamak için gerekli olan tüm ekipmanlar çıkacak. 2020 ile 2077 arasını dolduracak bir yardımcı kitapla beraber, sistemin nasıl oynatılacağını anlatan bir kural kitabı da kutunun içerisinde bulunacak. Karakter kağıtları, önceden hazırlanmış karakterler, dört adet harita ve iki tanesi on-yüzlü, dört tanesi de altı-yüzlü zar olmak üzere toplamda altı adet oyun zarı çıkacak.

Keanu Reeves’in Cyberpunk 2077’de Canlandıracağı Johnny Silverhand Kim?

Cyberpunk Red, masaüstü rol yapma serisinin dördüncü sistemi olacak. Sistem için en son 2005 yılında Cyberpunk V3.0 çıkarılmış fakat oyunseverler tarafından pek beğenilmemişti. Anlaşılan 2020 ile 2077 arasındaki boşluğu doldurarak, son çıkan sistemdeki bazı bilgileri de aradan çıkararak oynatılabilecek yeni bir evren yaratılacak.

Cyberpunk Red’in detaylı kural kitabının ise yıl sonuna kadar pazara sunulması bekleniyor. Daha detaylı bilgi için R. Talsorian Games’in resmi web sitesine de göz atabilirsiniz. Ayrıca firma Cyberpunk 2077’yi satın alan tüm oyunculara Cyberpunk 2020’nin kural kitabını PDF formatında hediye edeceğini duyurdu.

Bu arada durum bana biraz garip geldi. Masaüstü rol yapma oyunundan uyarlanan bilgisayar oyununun rol yapma sistemi çıkıyor. Düşünce komik geldi.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Tartarus Oyununun Çıkış Tarihi Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.