Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Cüzdanları Hazırlayın, Hellboy Masaüstü Oyunu Oluyor!

Cüzdanları Hazırlayın, Hellboy Masaüstü Oyunu Oluyor!

Mike Mignola‘nın dünyaca ünlü çizgi roman dizisi Hellboy, Mantic Games ve Dark Horse Comics işbirliği ile masaüstü oyunu oluyor.

Bugüne kadar çizgi romanlar, video oyunları ve filmlerde boy gösteren Hellboy 2018’de masaüstünde olacak. Masaüstü oyunları konusunda oldukça istikrarlı bir sicile sahip olan Mantic Games, Dark Horse Comics ile bir araya gelerek eğlenceli bir co-op oyunu için takım oluşturdu. Başarılı ikilinin ilk projesi ise Mike Mignolan tarafından 1993’te yaratılan ve Dark Horse Comics‘in çizgi dünyasına sunduğu Hellboy… Şeytan Azzael ve cadı Sarah Hughes’ın çocuğu olan Hellboy İngiltere’nin bir kilisesinde ortaya çıkar. Amerikalı bir asker grubu ile karşılaşan Hellboy, askerlerin başındaki Profesör Broom tarafından evlat edilerek büyütülür.

Beyazperdede de boy gösteren isteksiz kahramanımızın en ünlü düşmanları ile karşı karşıya geleceği masaüstü oyunu, oyun tutkunlarına unutulmaz bir işbirliği deneyimi yaşatacak. Hellboy, Abe Sapien ve Roger the Homunculus gibi 4 ikonik Bureau for Paranormal Research and Defense (BPRD) üyesini kontrol edeceğiniz oyunda gotik mekanları keşfedip, antik eserleri de gün ışığına çıkaracaksınız.

İlginizi Çekebilir  Kahramanlara Özel The Elder Scrolls Online Koleksiyon Sürümü

Nisan 2018’de Kickstarter’da yayınlanması planlanan Hellboy masaüstü oyunu, dünyaca ünlü çizgi roman dizisinin görünümü ve hissini yakalayan minyatürleri içerecek.