Haberler

Conan İçin Yeni FRP Sistemi Geliyor

conan-banner

Yıllar önce Mongoose Publishing tarafından yayınlanan Conan RPG kitapları artık eskidi. Üzerinden 10 yıldan fazla zaman geçti ve şimdi Conan için yeni bir FRP sistemi geliyor.

Modiphius Entertainment, yeni bir Conan FRP sistemi üzerinde çalıştıklarını duyurdu ve sistemde çok başarılı isimler yer alıyor.

Robert E. Howard’s Conan-Adventures in an Age Undreamed Of” adı verilecek olan sistemin Ağustos 2015’te yayınlanması planlanıyor. Yaz başında Kickstarter’da destek almaya çalışacak olan sistem için güzel bir ekip toplanmış.

conan

Sistemde çalışacak olan ekipteki isimlerden bazıları şöyle;

Timothy Brown (Dark Sun D&D Campaign Setting, Dragon Kings), Robert E. Howard araştırmacısı Jeffrey Shanks, Jason Durall (Song of Ice & Fire ve Serenity FRP sistemleri) ve Chris Lites (Savage Worlds). Sistem, Mutant Chronicles sisteminde de daha önce kullanılan 2D20 oyun yapısı üzerine kurulacak.

Çizer ekibinde ise Conan sanatçısı Sanjulian (Conan Ace kitapları, Vampirella) ve Carl Critchlow (Batman/Judge Dredd) yer alacak. Ek çizimler ise Mark Schultz (The Coming of Conan, Prince Valiant), Tim Truman (Dark Horse Conan, Jonah Hex), Phroilan Gardner (Age of Conan, World of Warcraft) ve Alex Horley (Heavy Metal, Magic: The Gathering) gibi önemli çizerler tarafından oluşturulacak.

conan-image

Modiphius Entertainment’tan Chris Birth, Conan için çıkacak ilk ana kural kitabının ve senaryonun Kickstarter projesinden bağımsız olarak Ağustos ayında mağazaların raflarında olacağını da belirtiyor. Conan minyatürlerinin de RPG sistemiyle birlikte geleceği de belirtildi. Ayrıca Conan kutu oyunu için de ek paketler çıkacak.

Yaz sonunda raflarda 2 farklı Conan kutu oyunu göreceğiz. Ares Games de The Age of Conan adıyla yeni bir Conan kutu oyunu yayınlayacak. Bol seçenek olması güzel olacak, Hyboria’ya geri dönüş başlıyor!

Conan FRP sistemi hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Bir Buluşmanın Ardından...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.