Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Çizgi Roman Haberleri » Stan Lee Hastaneye Kaldırıldı

Stan Lee Hastaneye Kaldırıldı

Çizgi roman dünyasının yaşayan en önemli isimlerinden olan ve Marvel’ın “babası” sayılan Stan Lee‘nin hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Marvel’ın temellerini atan çizgi roman yazarı Stan Lee yakınlarını ve hayranlarını çok korkuttu. TMZ‘nin verdiği bilgiye göre; Spider-Man, the Hulk, Doctor Strange, the Fantastic Four, Iron Man, Daredevil, Thor, the X-Men ve daha pek çok karakterin yaratıcılarından Amerikalı çizgi romancı Lee, geçtiğimiz gün öğlen saatlerinde Cedars-Sinai Hastanesi’ndeydi.

95 yaşındaki efsane çizgi roman yazarı nefes darlığı ve düzensiz kalp atışından şikayetçiydi. Ancak gelen son haberlere göre Stan Lee‘nin sağlık durumu iyiye gidiyor. Lee’nin temsilcisi yaptığı açıklamada; “Stan gayet iyi durumda ve kendini iyi hissediyor. Güvenlik önlemi olarak birkaç gün kontrol amaçlı burada kalacak” diye belirtti.

Çizgi roman efsanesi, hastalık nedeniyle geçtiğimiz yıl New York’un Comic-Con da dahil olmak üzere iki büyük etkinliğe katılımını iptal etmek zorunda kalmıştı. Lee’nin eşi Joan da geçtiğimiz yılın Temmuz ayında sağlık sorunları sebebiyle hayatını kaybetmişti.

İlginizi Çekebilir  Baldur's Gate Çizgi Romanları Geliyor!