Çizgi Roman Haberleri

Marvel Comics’ten 10. Yıl Dönümüne Özel Star Wars Rebels Kapakları

Lucasfilm‘in Star Wars: Ahsoka dizisiyle yeniden aklımıza takılan Star Wars Rebels dizisi özel bir koleksiyona kavuştu. Marvel Comics, serinin karakterlerine özel 10. yıl kapakları hazırlattı.

Star Wars Rebels 10. Yıldönümü Alternatif Kapakları

Önümüzdeki yıl Star Wars Rebels animasyon dizisi başlayalı tam on yıl olacak. Marvel Comics, pek sevdiğimiz serinin 10. yıl dönümünü kutlamak amacıyla alternatif kapaklardan oluşan bir koleksiyon yayınladı. Ünlü çizgi roman sanatçısı Caspar Wijngaard tarafından çizilen ‘Star Wars Rebels 10. Yıldönümü Alternatif Kapakları‘ dizinin sevilen oyuncularını tasvir ediyor. Bu kapaklar Ocak – Nisan 2024 arasında Marvel‘in devam eden Star Wars ve Star Wars: Darth Vader çizgi romanlarının sayılarını süsleyecek.

Caspar Wijngaard yarattığı koleksiyon için, “Asiler’in 10. yıldönümünde yer almak büyük bir onurdu. Ashoka’ya hazırlanırken Spectres’in maceralarını yeniden gözden geçirdik. Son birkaç haftadır Rebels’in içeriğiyle şımartıldık ve bir şekilde bunun bir parçası olabildiğim için mutluyum.” dedi.

Rebels animasyon dizisi; Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith ve Star Wars: Episode IV – A New Hope olayları arasında geçiyor. Dizi, baskıcı Galaktik İmparatorluğa karşı çıkmak için yıldız gemisi Ghost‘ta bir araya gelen bir grup isyancıya odaklanıyor. Serinin ana karakterlerinden biri olan Ezra Bridger, Güç’e karşı hassasiyeti olan genç bir yetim ve mürettebata katılarak hayatta kalan son Jedi’lardan biri olan Kanan Jarrus’un yanında Jedi olarak eğitim almaya başlıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.