AYBABTUÇizgi Roman Haberleri

Keanu Reeves, Baş Kahramanı Kendisine Benzeyen Bir Çizgi Roman Yazmaya Başladı – BRZRKR

Çizgi roman dünyasına dalışını yazarlıkla sürdürmeye karar veren ünlü oyuncu Keanu Reeves‘in bir çizgi roman yazdığı ortaya çıktı. BRZRKR adlı serinin baş kahramanı elbette Reeves‘e benziyor.

USA Today‘de yayınlanan habere göre; Keanu Reeves, bir çizgi roman serisi yazıyor. Boom!‘un yayınlayacağı Reeves imzalı BRZRKR çizgi romanı; 80 bin yıl önce savaş tanrısı bir baba ve insan anneden doğan bir savaşçının hikayesini anlatıyor.

Keanu Reeves, BRZRKR’nin Ne Olduğunu Açıkladı

Keanu Reeves‘in yarattığı çizgi roman karakteri için düşünceleri şöyle:

Berzerker’in orijinal hikayesi mükemmel hafızasını ve birçok dili konuşması gerçeğini de araştırıyor. Hiyerogliflere bakarken -Hayır, yanlışın var…- diye başlayan güzel sahnelerimiz var. Ve -Hey! her yerde değildim. Sadece bir kişiyim- gibi diyaloglar. Üzerinde yaptıkları araştırmanın bir bölümünde, ondaki tüm bilgileri almaya çalışıyorlar. Sanırım sadece birinin göğsüne yumruk atıp bir kaburgasını çıkarmasını ya da bir kolunu çıkarmasını görmek de eğlenceli olabilirdi. Berzerker belli ölçüde iyileşebiliyor, bu yüzden bu tarz sahnelerin olması eğlenceli ama karakter hala gelişiyor.

BRZRKR adı verilen 12 sayılık seriyi Alessandro Vitti çiziyor, renklendirmesini ise Bill Crabtree üstleniyor. Matt Kindt ile birlikte seriyi kaleme alan Reeves, film ve dizi uyarlaması ihtimallerinde karakteri oynamaya gönüllü olduğunu da açıkladı.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.