Çizgi Roman Haberleri

İki Yeni Dungeons and Dragons Çizgi Romanı Geliyor

Wizards of the Coast, IDW Publishing ve Dark Horse Comics ile çıkaracağı çizgi romanları açıkladı.

Dungeons and Dragons, iki yeni çizgi romana kavuşuyor. Wizards of the Coast; “Stranger Things and Dungeons & Dragons” ve “At The Spine of the World” adlı iki yeni çizgi roman macerasını duyurdu.

Stranger Things and Dungeons & Dragons

Jim Zub ve Jody Houser‘ın yazıp, Diego Galindo tarafından çizilen ve MyassyK‘in renklendirdiği “Stranger Things and Dungeons & Dragons”, Hawkins arkadaş grubunun Dustin ile ilk karşılaşması konu ediliyor. Netflix‘in seksenler korku dizisi Stranger Things‘ten uyarlanan çizgi roman serisinde; bir araya gelen çocuklar D&D oynamaya başlıyor. Kasım ayının ilk haftasında çıkacak olan serinin ilk sayı 3.99 dolardan satılacak.

At The Spine of the World

Icewind Dale (Buzyeli Vadisi) ve Ten-Towns’ta (On-Şehir) geçen “At The Spine of the World” macerası, “Icewind Dale: Rime of the Frostmaiden” oyunu ile aynı bölgede yaşanacak.

Unutulmuş Diyarlar‘ın karanlık ve dondurucu bölgesi olan bu yörede; vahşi canavarlar ve sık kar fırtınaların da ötesinde Ten-Towns‘a doğru ilginç bir çılgınlık yayılmaktadır. Bu dondurucu bölgeye renkli yeni karakterlerle gelen Dragonborn korucu Saarvin‘in maceralarını anlatan “At The Spine of the World” çizgi roman serisini Aimee Garcia ve AJ Mendez yazdı, Martin Coccolo çizdi, Katria Mae Hao renklendirdi. 21 Ekim‘de yayınlanacak çizgi romanın fiyatı henüz duyurulmadı.

İlginizi Çekebilir  Watchmen ve Before Watchmen Üzerine

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu