Çizgi Roman Haberleri

Harry Potter Karakterleri Marvel Evreni’ne Katıldı

Harry Potter serisinden Harry Potter, Ron Weasley ve Hermione Granger, çizgi roman macerasında Marvel Evreni‘ne dahil oldu.

Screen Rant‘in haberine göre; Marvel Comics‘in “New Excalibur #3” hikayesine Harry Potter‘ın sevilen üçlüsü küçük bir sahneyle eklendi.

Chris Claremont, Michael Ryan, Rick Ketcham, Tom Orzechowski ve Peter Pantazis tarafından yaratılan New Excalibur‘un 3. sayısında; şeytani X-Men‘in izinden Londra‘ya giden Juggernaut Cain Marko, sokakta koşarken neredeyse üç çocuğa çarpacaktır; koyu saçlı ve yuvarlak gözlüklü bir çocuk, uzun kahverengi bukleli bir kız ve kızıl saçlı bir çocuk. Kız koyu saçlı çocuğun omzuna tutunur ve “Harry!” diye bağırır. Kızıl saçlı çocuk, “Neydi o?” diye sorarken, Harry, “Bilmiyorum ama bizim peşimizde olmadığına sevindim” yanıtını verir.

Bu cameo ile Harry Potter büyücüleri Marvel Evreni‘ne girerken, Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu‘nun da Marvel hikayelerinde yer alma ihtimali ortaya çıktı. Bir gün Voldermort‘u da Marvel‘da görür müyüz sizce?

İlginizi Çekebilir  Keanu Reeves, Baş Kahramanı Kendisine Benzeyen Bir Çizgi Roman Yazmaya Başladı - BRZRKR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu