Çizgi Roman Haberleri

Firefly’ın Yeni Çizgi Roman Serisi Geliyor

Ağzımızda bir parmak çalınıp bırakılan bilimkurgu kültlerinden Firefly‘ın yeni çizgi roman serisi Boom Studios tarafından yayınlanacak.

Serinin hayranlarını sevindiren bu haber Entertainment Weekly’ye konuşan Joss Whedon‘dan geldi. Netflix‘te yayınlanan bir bölüm ile kala kaldığımız ve neyse ki 2005 yapımı “Serenity” ile teselli bulduğumuz Firefly serisinin yaratıcısı Joss Whedon, yeni çizgi roman serisinin müjdesini vererek, “Mal ve Zoe’nin bütün hikayesini ve Birleşme Savaşı’nı görmenin zamanı gelmişti” dedi.

Whedon, Grey Pak ve Dan McDaid ikilisinin yazıp çizeceği yeni serinin hikaye danışmanlığını yapacak. Yeni Firefly serisini yazacak olan Greg Pak ise “Kahramanlarımızın geçmişi ile ilgili gerçekleri ortaya çıkarma şansını elde ettik. Serideki karakterlere özenen bir hayran olarak sabırsızlanıyorum” diye konuştu.

Firefly serisi yayın hakları süresi 2017 yılında sona eren Dark Horse‘un, daha önce yayınladığı seriyi de Firefly: Legacy Edition Book adı altında yayınlamayı planlayan Boom Studios, hem yeni çizgi roman serisini hem de bu kitabı 14 Kasım 2018’de yayınlayacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.