Çizgi Roman Haberleri

Firefly’ın Yeni Çizgi Roman Serisi Geliyor

Ağzımızda bir parmak çalınıp bırakılan bilimkurgu kültlerinden Firefly‘ın yeni çizgi roman serisi Boom Studios tarafından yayınlanacak.

Serinin hayranlarını sevindiren bu haber Entertainment Weekly’ye konuşan Joss Whedon‘dan geldi. Netflix‘te yayınlanan bir bölüm ile kala kaldığımız ve neyse ki 2005 yapımı “Serenity” ile teselli bulduğumuz Firefly serisinin yaratıcısı Joss Whedon, yeni çizgi roman serisinin müjdesini vererek, “Mal ve Zoe’nin bütün hikayesini ve Birleşme Savaşı’nı görmenin zamanı gelmişti” dedi.

Whedon, Grey Pak ve Dan McDaid ikilisinin yazıp çizeceği yeni serinin hikaye danışmanlığını yapacak. Yeni Firefly serisini yazacak olan Greg Pak ise “Kahramanlarımızın geçmişi ile ilgili gerçekleri ortaya çıkarma şansını elde ettik. Serideki karakterlere özenen bir hayran olarak sabırsızlanıyorum” diye konuştu.

Firefly serisi yayın hakları süresi 2017 yılında sona eren Dark Horse‘un, daha önce yayınladığı seriyi de Firefly: Legacy Edition Book adı altında yayınlamayı planlayan Boom Studios, hem yeni çizgi roman serisini hem de bu kitabı 14 Kasım 2018’de yayınlayacak.

İlginizi Çekebilir  Daredevil Sokaklarda!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu