Çizgi Roman Haberleri

Dövüş Kulübü Macerası Çizgi Romanda Devam Ediyor

Chuck Palahniuk’un 1996 yılında yazdığı Dövüş Kulübü (Fight Club), David Fincher’ın başarılı beyazperde uyarlaması ile hayran sayısını katlamıştı. Hem edebiyat hem de sinemadaki kült eserler bölümüne adını çoktan yazdıran hikaye ikinci grafik romana uzandı. 2015 yılında Dark Horse Comics’in çıkardığı Fight Club 2′de ilerleyen serinin yeni maceraları Fight Club 3′te sürecek. Chuck Palahniuk’un yazdığı 12 sayılık çizgi romanın 30 Ocak’ta yayınlanacağı açıklandı.

Dark Horse, Fight Club 3′ün tanıtım videosunu ve ilk sayının 7 sayfasını okurlarıyla paylaştı. Tyler Durden, isimsiz anlatıcı ve Marla’nın göründüğü yeni hikayenin özeti şöyle: “Marla, ilk oğlu ve ilk kocası – romandaki isimsiz anlatıcı Balthazar- döküntü bir motelde yaşıyordu. Fight Club 2 çizgi romanında Tyler “Mayhem Projesi”ni “Yüksel ya da Öl”e dönüştürmüştü. Şimdi Balthazar‘ın liderliğinde ve alışılmadık şekilde Tyler Durden’ın da katıldığı bu yeni grup, acımasız bir planı sisteme yüklemektedir.”

Palahniuk yeni hikayesi için, “Fight Club 3, düşmanınızla birlik olmaya ihtiyaç duyduğunuzda neler olabileceğini anlatıyor. Ve Tyler Durden ile Balthazar’ın eşsiz işbirliği ile bu durum daha da karmaşık hale geliyor. Ve, evet, vücut sıvıları birbirine karışacak.” dedi.

İlginizi Çekebilir  Patrick Rothfuss, Dungeons and Dragons Dünyasında Geçen Rick and Morty Çizgi Romanı Yazacak

Şimdi sıra tanıtım videosu ve ilk sayının ilk 7 sayfasında…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu