Çizgi Roman Haberleri

Blade, Avengers Ekibine Katıldı

Marvel Comics’in Avengers maceraları artık daha kanlı geçecek, çünkü Avengers ekibinin yeni üyesi; usta Vampir Avcısı Blade!

Yazının bundan sonrası Jason Aaron, Ed McGuinness ve Cory Smith‘in Avengers çizgi romanından SPOILERlarla dolu!

Earth’s Mightiest Heroes Avengers’ın 10. sayısında; orijinal Wasp Janet Van Dyne, Blade’i Transilvanya’daki bir zindandan kurtarma görevini alınca heyecanlanan “Daywalker” (Gündüz Gezen) hayranlarının beklediği an geldi. Avengers’ın 12. sayısında Ed McGuinness’in çizimiyle Blade resmen Avengers’ın yeni üyesi oldu.

Blade, Avengers Ekibine Nasıl Katıldı?

Blade‘in Avengers’a katılma hikayesi şöyle: Dünyanın En Güçlü Süper Kahramanlarının yakında bir vampir iç savaşı ile uğraşması ve takıma yeni bir üyenin katılması konusu gündemdeydi. Bir vampir krizinde Avengers‘a, Marvel evreninin en üstün vampir avcısından daha iyi kim yardım edebilir ki?

Çizgi romanın 12. sayısında; Avengers Başkanı Black Panther, birçok tehdidi görüşmek üzere takım üyelerini toplantıya çağırdı. Büyüyen tehditlerden biri de “Defender of the Deep”ten Namor’un takındığı tavırdı. Şimdilik takım Transilvanya’daki olaylara odaklanmayı seçti. “Shadow Colonel” olarak bilinen gizemli bir lider kurduğu ekiple Dracula’yı tahtından indirip vampirlerin hükümdarı olmak istiyordu. Black Panther, vampir iç savaşının yayılıp masum insanların yaşamlarını tehdit etmesini engellemek için Blade’i takıma dahil etmeyi önerdi. “Adamın söylemek istediği… Ben Blade” diye araya girerek kendini tanıtan Blade devam etti: “Yeni Avenger benim. Ve öldürmemiz gereken çok vampir var”

İlginizi Çekebilir  Ant-Man and The Wasp Filminden İlk Fragman Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu