Haberler

Christopher Eccleston, Doctor Who Rolüne Dönüyor!

Dönüyor dönmesine de kanlı canlı göremeyeceğiz. Big Finish tarafından hazırlanan bir sesli macera olarak Mayıs 2021’de 9. Doctor olarak Christopher Eccleston‘u dinleyeceğiz.

2005 yılında yeni prodüksiyon ve yeni oyuncularla başlayan Doctor Who, bugünlerde halen devam ediyor. En uzun soluklu bilimkurgu dizisi olmasının yanı sıra, Doctor rolü de birçok önemli İngiliz oyuncu arasında paylaştırılmıştı. Christopher Eccleston, serinin yeniden canlanması adına önemli bir görev üstlenmişti.

16 yıl sonra rolü canlandıracak olan Eccleston, her biri üç bölüm içeren 4 ciltlik bir maceraya çıkacak. Yani toplamda 12 yeni Doctor macerası dinleyebileceğiz. İlk cildin maceraları Nicholas Briggs tarafından yazıldığını da ekleyelim.

Yanlışlık olmasın, Ecclestone hali hazırda devam eden dizide gözükmeyecek. Birleşik Krallık’ta halen popüler olan radyo tiyatrosu benzeri bir çalışma içerisinde yer alacak. Bu bölümlere online olarak ulaşmak ve ön sipariş vermek mümkün. Şimdilik aşağıdaki tanıtım videosundan nasıl bir proje çıkarıldığını görebilirsiniz.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.