Haberler

Canavarları Avlamaya Hazır Olun – The Witcher: Old World Masaüstü Oyunu Geliyor

CD Projekt Red, The Witcher: Old World masaüstü oyununu geliştirmek için Go On Board ile işbirliği yaptı. Bu bahar Kickstarter‘a gelecek oyun 2022‘de karşımıza gelecek.

Go On Board‘un CD Projekt Red için geliştireceği The Witcher: Old World oyunu, Rivialı Geralt‘tan önceki The Witcher dünyasında bir canavar avcısı olma heyecanını oyunseverlere yaşatacak.

Valhalla ve Titans oyunlarının mimarı ve Go On Board‘un kurucularından Lukasz Wozniak tarafından tasarlanan Old World, Geralt‘ın yaşadığı zamandan çok öncesinde geçecek. 2-5 kişilik macera oyununda oyuncular profesyonel canavar avcıları rolünü üstlenecekler ve büyücü okulundaki acımasız eğitimlerini tamamlayan avcıları olarak kıtayı kapsayan bir yolculuğa çıkacaklar. Oyuncuların zor seçimlerle karşılaşacakları, sözleşmeler yapacakları, canavarlarla savaşacakları yol boyunca okullarının onurunu korumak için kendilerini başka bir büyücüyle savaşırken bulabilecekler. Çünkü bu eski dünyada beş farklı okulun büyücüleriyle tanışacağız.

The Witcher: Old World masaüstü oyunu için Mayıs ayında Kickstarter‘da kampanya başlatılacak. Kampanyanın başarılı olması halinde oyunun 2022 Nisan‘ında çıkması planlanıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Acıkmış Warcraft Oyuncuları İçin Yemek Kitabı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.