Haberler

Bundan Böyle Her Çarşamba Masa Başı’nda Toplanıyoruz

Masaüstü oyunları sevenlerin de artık bir programı var. Frpnet ve Multiplayer iş birliği ile hazırlanan Masa Başı programında her hafta keyifli bir masa başı ortamı olacak.

masa-basi-banner

Multiplayer’ın Twitch kanalında her Çarşamba akşamı saat 20:00’de canlı yayınlanacak olan Masa Başı programının moderatörlüğünü Frpnet Genel Yayın Yönetmeni Kayra Keri Küpçü yapacak. Programda FRP’den kutu oyunlarına, kart oyunlarından fantastik sohbetlere kadar Masa Başı’nda pek çok fantastik şey yaşanacak.

Ağırlıklı olarak FRP oynanacak olan Masa Başı programında oyun yöneticisi Kayra Keri Küpçü olacak ve oyuncular da Alp Sanalan, Beril Sergün Kaya, Hüseyin Güven ve Özay Şen olacak. Zaman zaman Masa Başı’nda FRP oynarken konuklar da olacak. İlk oyunun konuğu Kerem S. Hünal oyunda yer alacak. Canlı yayınlanacak programda izleyiciler de yorumları ile oyunu yönlendirebilecekler.

masabasi_afis_cikti_2

Masa Başı programında ayda en az 2 hafta FRP oynanacak, onun dışındaki diğer haftalarda kutu oyunları, kart oyunları, zar oyunları gibi masaüstü oyunlar oynanacak. Bunun dışında oyunlar ve geek konsepti üzerine Masa Başı Sohbetleri de zaman zaman programda yer alacak. 

İlk program 23 Kasım Çarşamba günü saat 20:00‘de Multiplayer Twitch kanalında başlayacak. Saatlerinizi ayarlayın, geç kalmayın!

Multiplayer Twitch kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Uzay Ülkesi Asgardia'nın İlk Uydusu Uzaya Gönderildi

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu