Haberler

Blackbirds RPG, Joe Manganiello’nun Desteğini Aldı

Oyuncu, yapımcı ve yazar Joe Manganiello, oynayarak büyüdüğü Warhammer gibi acımasız ve karanlık fantastik rol yapma oyunlarının ruhani halefi olarak nitelendirdiği Blackbirds RPG‘yi tanıttı.

Sosyal medyadan Blackbirds RPG‘nin duyurusunu paylaşan Manganiello, “Eğer fanteziyi tıpkı benim sabah kahvemi sevdiğim gibi (çeneye aparkat şeklinde) seviyorsanız, bu dünyayı ve sistemini seveceksiniz. Bu RPG, oynayarak büyüdüğüm Warhammer gibi acımasız ve karanlık fantezinin ruhani halefi. Burada emin ellerdesiniz.” dedi.

Hieronymus Bosch‘un çizimlerinden büyük ölçüde ilham alınarak tasarlanan ve Ryan Verniere tarafından yazılan oyunda;

“Dünya bir kader ipine bağlı. Bu altın kordonu koparmak, tüm yaratılışı kaosa; tanrılar ve adaletlerin olmadığı, yeniden doğuşun mümkün olan tek kurtuluş olduğu bir dünyaya sürükler. Ve yeniden doğuş için biri ölmelidir.”

Andrews McMeel‘in yayınlanacağı Blackbirds rol yapma oyunu Daniel Fox‘un Zweihander RPG sistemini kullanıyor. Bu da oyunun oldukça tehlikeli olacağı anlamına geliyor. Sanatçı Florian-Ayala Fauna‘nın Twitter’dan bazı görsellerini paylaştığı Blackbirds rol yapma oyunu 2021 yılında çıkacak.

İlginizi Çekebilir  Obsidian'ın Yeni Oyunu Tyranny, Batıktan Çıkan Bir Hazine

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu