Haberler

Black Mirror Kitap Serisi Oluyor

Günümüzün distopik dizilerinden biri olan Black Mirror, her bölümü birbirinden bağımsız olan bilimkurgu türünde bir yapım. Geleceğimize kara bir ayna tutan İngiliz dizisi şimdi bir kitap serisi haline geliyor.

Charlie Brooker tarafından hazırlanan dizi her bölümünde modern toplumun son çıkan teknolojik gelişmelere takıntılı olmasının sonuçlarına odaklanarak karanlık ve hicivsel türde bilimkurgu hikayeleri anlatıyor. Gelişmiş bir teknolojiye odaklanan dizi, artık kitapların bile teknolojik aletlerin içine girdiği günümüzde ilginç bir şekilde kitaba uyarlanma kararı aldı.

The Wrap’e göre, Black Mirror kitap serisinin ilk cildi 20 Şubat 2018’de raflarda olacak. Birbirinden farklı yazarların kısa öykülerinden oluşacak bir koleksiyon olarak okuyuculara sunulacak. Kitabın editörlük görevini ise dizinin yaratıcısı Charlie Brooker üstlenecek.

Black Mirror, Netflix tarafından alınmadan önce İngiltere’nin Kanal 4 televizyonunda yayınlanıyordu. Netflix, dizinin yeni sezonu için henüz bir tarih açıklamamış olsa da 2017’nin sonlarında başlaması bekleniyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  S3FCON Etkinliğinin Detayları Belli Oldu!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.