Haberler

Black Mirror 3. Sezon İddialı Geliyor

black-mirror-dizi-banner

Distopik kurgularla insanlığa ve yaşama karanlık bir ayna tutan Black Mirror serisinin 3. sezonunun çekileceğini buradan duyurmuştuk.

Dizinin yaratıcısı Charlie Brooker, bir yandan proje üzerine çalışıp çekimlere devam ederken bir yandan da muhteşem oyuncular ile projesini güçlendiriyor.

İlgili Makaleler

Channel 4’da ekranlara gelen ve her bölümde farklı oyuncularla farklı bir konu işleyen Black Mirror, şimdiye kadarki en iddialı bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor! Black Mirror’ın bu seneki Noel özel bölümünde; Mad Men dizisinin Altın Küre ödüllü ünlü aktörü Jon Hamm’ın yer alacağı açıklandı.

black-mirror-ekip

Ayrıca Game of Thrones dizisinde Talisa Maegyr olarak izlediğimiz Oona Chaplin ve Pi’nin Yaşamı (Life of Pi) ve Prometheus filmlerinin yıldızı Rafe Spall da dizide rol alacaklar. Noel zamanı yayınlanacak olan bölümde bu üç karakteri, iç içe geçmiş bir öykünün kahramanları olarak göreceğiz. Yayınlanacak 90 dakikalık bölümün, şimdiye kadar çekilmiş en etkileyici Black Mirror bölümü olacağı söyleniyor.

Bölümün yönetmenliğini, daha önce de Black Mirror dizisinin “White Bear” isimli bölümünü yönetmiş olan Carl Tibbetts yapacak. Dizinin çekimleri önümüzdeki hafta İngiltere’e de başlayacak.

İlginizi Çekebilir  Stranger Things 3'ün Çekimleri Başladı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu