Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Black Mirror 3. Sezon Duyuruldu

Black Mirror 3. Sezon Duyuruldu

black-mirror-dizi-banner

Distopik kurgularla insanlığa ve yaşama karanlık bir ayna tutan Black Mirror serisinin 3. sezonunun çekileceği kesinleşti.

Daha önce Black Mirror Yeniden başlıklı haberimizde, yoğun ısrarlara dayanamayan ekibin ikinci sezonu çektiğini duyurmuştuk ve hepimiz yine nefeslerimizi tutarak bu üç bölümü izlemiştik. Şimdi de dizinin yaratıcısı Charlie Brooker, yeni sezon müjdesini verdi…

black-mirrorİlk iki sezonuyla büyük beğeni toplayan Channel 4 mini-dizisi Black Mirror, 3. sezonuyla geliyor! BBC Radyo’ya konuşan dizinin yaratıcısı Charlie Brooker, detayları açıklayamayacağını fakat Black Mirror’ın en az iki bölümlük yeni bir sezonla döneceğini müjdeledi. Yeni sezon bölümleri de öncekiler gibi ayrı yazar, yönetmen ve oyuncu kadrosuyla çekilecek.

Brooker‘ın “modern dünyamızın tekno-paranoyası” olarak tanımladığı dizi, teknolojinin hayatımızı ele geçiren karanlık taraflarını her bölüm farklı bir hikayeyle ekrana getiriyor. Dizinin “The Entire History of You” isimli bölümünün Amerika haklarını, ünlü oyuncu Robert Downey Jr. almıştı.

Alıntıdır: Beyazperde.com
İlginizi Çekebilir  Netflix'ten Bir Türk Dizisi Daha: 50m2