Haberler

Beholder Yeniden Yükseliyor – Rise of the Beholder

Son zamanlarda bize en çok sorulan sorulardan bir tanesi, “Beholder ne zaman olacak?” sorusuydu. Her seferinde yakında dedik ama net bir cevap veremedik. Şimdi bir cevabımız var, Beholder yeniden yükseliyor!

Kahramanlarımız karanlık koridorlarda ilerlerken kalplerinde bir korku belirmişti. Amaçlarına oldukça yakın olduklarını hepsi biliyor, sessiz bir biçimde ilerliyorlardı. Yapmaları gereken sadece o kötü yaratığı ortadan kaldırmaktı.

Eski bir cüce madeninin içerisindeydiler. Birçok yaratıkla mücadele ettikleri için kasları gerginleşmiş ve her saldırıya tetikte bekliyorlardı. Koridorun bittiği yer büyük bir hole açılıyordu.

İçeride derin uykusunda uyumakta olan o devasa yaratığı gördüler. Etten ve kemikten oluşmuş kocaman bir topaçın etrafından gözler fışkırmaktaydı. Tam 13 dokunaç saymışlardı. Gövdenin ortasındaki göz kapalıydı ama o 13 gözden birkaç tanesi açık bir şekilde etrafı gözlüyordu.

Kahramanlar uykusunda olan Beholder’ı uyandırmışlardı. Şimdi yapmaları gereken tek şey bir 20lik yuvarlamaktı.

Uzunca bir süredir Beholder etkinliğinin devamı hakkında sorular alıyorduk. Uzunca bir süredir de bu etkinliği nasıl tekrar hayata geçirebiliriz diye düşünüyorduk. Sonunda planlarımız gerçekleşiyor. Rise of the Beholder ile geri dönüyoruz.

3. Beholder etkinliğimizi 22 Ocak 2017 Pazar günü Taksim DoRock Bahçe’de gerçekleştireceğiz. Etkinlik boyunca birçok rol yapma oyunu ve kutu oyunları yer alacak. Masaların detaylarını ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız.

frp-fotograf-yarisma

Saat 11.00’de kapılarının açılacağı Rise of the Beholder’da, FRP oyuncuları aradığı her şeyi bulabilecek. Sinirli cüceler, ışıklı kılıç sallayan jedilar, süper kahramanlar, bolca çay, bolca kahkaha sizleri bekliyor olacak.

Rise of the Beholder’da sadece rol yapma oyunları olmayacak. NeoTroy Games, birbirinden eğlenceli kutu oyunlarıyla birlikte Rise of the Beholder’da olacak. Herhangi bir kayıt olmadan dilediğiniz kutu oyununu ya da kart oyununu hunharca oynayabileceksiniz.

Elbette etkinlik alanında sizlere küçük sürprizlerimiz olacak. Gelenek haline gelen d100 yarışmamız ile en iyiyi seçeceğimiz çekilişle bir sürü hediye dağıtacağız. Ayrıca çeşitli standların da bulunacağı Rise of the Beholder’da almak istediğiniz o güzel zar setini ya da kutu oyununu da bulabileceksiniz.

Şimdilik bizden bu kadar. Etkinlik hakkındaki duyurularımızı takip etmek için Facebook’taki Rise of the Beholder etkinlik sayfasını ve Frpnet Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın.

Kritiğiniz bol, hazineniz çok olsun. Görüşmek üzere…

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Mordenkainen's Tome of Foes'un 12 Yeni Canavarı Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Çok soranı vardı bunu: “Sönsöö hani böyle uçan bir sürü gözü olan yaratıklı bir frp etkinlikleri olurdu nerenindi ne oldu ona yaaa?!” diye xD haydi bakalım güzel olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.