Haberler

The Banner Saga, Masaüstüne Gelmeyi Garantiledi

banner-saga-warbands-banner

Son yıllarda çıkmış başarılı strateji – rol yapma oyunlarından olan The Banner Saga, oyuncuların beğenisini kazandıktan sonra Stoic firması, bu oyunu masaüstü kutu oyunu olarak da tasarlamaya karar verdi.

The Banner Saga: Warbands’in Kickstarter girişimi mutlu son ile neticelenmeyi garantiledi.

Indie oyun geliştiricisi Stoic ve masaüstü oyunları üreticisi MegaCon Games’in ortaklığında yaratılan ve Versus Evil tarafından dağıtılacak olan The Banner Saga: Warbands masaüstü oyunu 50.000$ hedef ile başladığı Kickstarter kampanyasının bitimine 21 gün kala hedefi ikiye katladı. Bu haber yazıldığı sırada toplanan para 112.000$ civarındaydı.

banner-saga-warbands-kutu-oyunu

Elbette hedefler bittikçe yenileri başlıyor. Firmanın şimdiki hedefi 100.000$ ve buna ulaşırlarsa (akşama ulaşırlar) masaüstü oyunu setine 20 adet fıçı ekleyecekler. 125.000$ hedefinde ise kutu içeriğine 10 adet mini çadır eklenecek. Şimdilik en yüksek koyulmuş hedef 150.000$ ki ona da ulaşması pek zor gözükmüyor. Bu hedefe ulaşıldığında kutu içeriğine iki adet flama ve 3 adet favor token eklenecek.

Yapımcılardan MegaCon Games, oyunun stratejik derinliği ve karar verme mekanikleri konusunda hayli iddialı. The Banner Saga: Warbands’in 2016 yılı içinde satışa sunulması bekleniyor.

https://www.kickstarter.com/projects/megacongames/the-banner-saga-warbands

Bu da oynanış videosu:

İlginizi Çekebilir  Ravenloft Sonunda Döndü - Curse of Strahd Resmen Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu