Haberler

Avengers: Age of Ultron Kahramanları Gerçek Boyutlarda!

marvel

Avengers: Age of Ultron filmi 1 Mayıs’ta vizyona girdi.

Filmin vizyona girip büyük ses getirmesini değerlendiren Beast Kingdom Toys firması, gerçek boyutlardaki Avengers kahramanlarının modellerini duyurdu.

Filmde yer alan kahramanlar, filmde gördüğümüz şekillerde gerçek boyutlarda evlerimize geliyor. Evet, bazıları çok büyük boyutlarda, belki evimize sığmaz ama yine de görülmeye değer.

İlk olarak Kuzey Amerika bölgesinde satışa çıkacak ürünler toplam 8 tane. Bunlar; Avenger filminden Hulk, Thor, Iron Man Hulkbuster, Iron Man Mark 43, War Machine. Captain America: The Winter Soldier filminden Captain America ile Iron Man 3 filminden Iron Man Mark 42 ve Iron Patriot modelleri.

marvel-heroes

Modeller fiberglasstan yapılmış ve boyamalarda otomobil boyası kullanılmış. Bazı ürünler özel LED ışıklandırmaya da sahip. Tüm modeller elle boyanmış ve altlarındaki kaide ise filmdeki ambiyansı canlandıracak şekilde. Özel sipariş üzerine de yapılabilen modellerin bir tanesinin tamamlanması 2-3 aylık bir süre alıyor. Modellerin fiyatları da 7 bin dolar ile 18 bin dolar arasında değişiyor.

İşte o muhteşem modellerin fotoğrafları:

İlginizi Çekebilir  Daredevil Dizisinin 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Avengers: Age of Ultron filmi 1 Mayıs’ta vizyona giriyor.

    Yazının yayınlanma tarihi: 18 Mayıs 2015 – 13:10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu