Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Arkabahçe Çizgi Roman’dan Dev Kampanya

Arkabahçe Çizgi Roman’dan Dev Kampanya

arkabahce-cizgi-roman

Beşiktaş’taki ufak dükkanı ile çizgi roman, çizgi film, film, dizi, fantazya, bilimkurgu ve dahasını seven Geek takipçileri için devasa bir dünya sunan Arkabahçe Çizgi Roman’ı bu aralar sıklıkla takip etmeyi düşünebilirsiniz.

Çizgi roman yayınları ile Türk okuyuculara seçkin ürünler sunan Arkabahçe, sadece yayıncılık ile uğraşmıyor. Beşiktaş Çarşı içerisinde yer alan dükkanından, Geek kültürüne hitap eden ürünleriyle de dikkat çekiyor. Şimdi ise yaptığı yeni bir duyuru ile daha fazla dikkat çekeceğe benziyor.

Arkabahçe Çizgi Roman dükkanı, sosyal medyanın gücünü kullanarak çizgi roman takipçileri için dev bir kampanya başlatıyor. Bu kampanya sadece tek bir gün ile sınırlı değil. Önümüzdeki günlerden itibaren, Arkabahçe Çizgi Roman dükkanının sosyal medya hesaplarını yakın markaja almak isteyebilirsiniz.

Web sitesi başta olmak üzere Facebook, Twitter ve Instagram gibi platformlardan yapacakları duyurular ile çizgi romanlarda indirim yapılacak. Eğer bu paylaşımı görürseniz ve dükkana gidip “Ben bu indirimi Twitter sayfanız üzerinden gördüm” derseniz, kampanyadan faydalanabileceksiniz.

Gerekli bağlantıları ve duyuru videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  HÜCON, Her Türden Oyuncuyu Buluşturmaya Hazırlanıyor

Web Sitesi: ArkabahçeÇizgiRoman.com

Blog: ArkabahçeÇizgiRoman/Blog

Facebook: ArkaBahceComicShop

Twitter: @ArkaBahceComics

Instagram: arkabahcecomicshop