Haberler

Antalya Masaüstü Oyuncularından İlk Buluşma

Sosyal medya üzerinde kurdukları grupla bir araya gelen masaüstü oyuncuları hafta sonu Antalya’da oyun dolu saatler geçirdi.

Antalya‘da yaşayan FRP severler pazar günü Antalya Masaüstü Oyuncuları Etkinliği‘nde buluştu. Yağmurlu bir havanın fon olduğu etkinlikte board ve masaüstü oyunlar oynayan FRP tutkunları güne X-Com ile başladı. Dünyayı uzaylı tehdidinden kurtarmak için koları sıvayan masaüstü oyuncuları heyecanlı ve eğlenceli saatler geçirdi. Daha sonra, Vahşi Batı temalı kovboy oyunu Bang!‘in başına geçen grup üyeleri masadan kalkarken bir sonraki buluşma için sözleşti.

Facebook‘taki Antalya Masaüstü Oyuncuları grubu üyelerinden Erke Akdeniz ve Tolga Şahin‘in öncülük ettiği etkinlikte ayrıca 2 adet Munchkin, Captain Sonar, Call of Cthulhu 7th Edition FRP oyunu, Pathfinder FRP oyunu, Pokemon TCG bir de Hearthstone Fireside Gathering yer aldı.

Amaçlarının Antalya’da kutu oyunları, FRP ve kart oyunları oynamak isteyenlerin tanışıp oyun oynamalarını sağlamak olduğunu belirten Erke Akdeniz, ilk buluşma için katılımın kendilerini mutlu ettiğini ifade etti. Etkinliği her ay düzenleyeceklerini hatırlatan Akdeniz, hem oyuncu hem de oyun sayısını daha da artırmayı hedeflediklerini de sözlerine ekledi.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.