Anasayfa » Haberler » 5. Günün Şafağında Gelen Web Sitesi – Kara Büyücü

5. Günün Şafağında Gelen Web Sitesi – Kara Büyücü

Kaliteli içerik üretmeyi kaliteli sohbetler etmeyi amaçlayan ailenizin geek sitesi Kara Büyücü’yü ziyaret ettiniz mi?

Farklı zevklere farklı üsluplara sahip sekiz yazarıyla Kara Büyücü, geek alt kültürüne dair olaylara farklı bakış açılarından yaklaşarak, farklı yorumlar getirerek sizlere ulaşmaya çalışıyor. Site yabancı muadillerinin çevirilerini yaparak içerik üretmek yerine yorumlamaya, analize, fikir alışverişine dayalı yapısıyla özgün olmayı temel özelliklerinden biri olarak öne çıkarıyor.

Bünyesinde haftalık çizgi roman incelemeleri, dizi ve film incelemeleri, fragman yorumları, kitap tanıtımları ve geek alt kültürüne dair haberleri barındıran site bunların yanında yazarlarının şahsi görüşlerini belirttiği yazılara hatta yer yer özgün öykülere dahi yer veriyor.

Geek haber ve yorum sitelerinin durmaksızın çoğaldığı şu günlerde Kara Büyücü sizlere nereden neyin çıkacağı tam da belli olmadığı fakat her çıkan şeyin de belli bir kalitenin üzerinde olduğu bir site deneyimi vaat ediyor. Yer yer daha o gün çıkmış bir dizinin ya da filmin incelemesini yahut seneler önce sonlanmış bir diziye düzülen övgüleri yahut o güne kadar adını bile duymadığınız bomba gibi işlerin tanıtımını bulabileceğiniz site okuyucularını bekliyor.

İlginizi Çekebilir  Captain America Üçlemesi Sona Geldi!

Şimdilik sadece metin düzeyinde yaptıkları incelemeleri pek yakın zamanda video ile de yapacağını öğrendiğimiz sitenin geleceğini parlak görüyoruz. Buyurun ziyaret edin ilerde “ben bunları bu kadar popüler olmadan önce takip etmeye başlamıştım” dersiniz.

Ha tabi unutmadan, kara büyücülerin web sitesine buradaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Not: Büyü yapmıyorlarmış, gelen kısmet açma, eve bağlama, nasip kapama isteklerinden de yılmışlar.