Haberler

3 Yaşındaki Kardeşini Pennywise Gibi Giydirdi

Stephen King‘in 1968 yılında yazdığı IT romanının sinema uyarlamasına sayılı günler kaldı. Mama filmiyle tanınan Andrés Muchetti’nin yöneteceği filmden her geçen gün yeni haberler geliyor. Yayımlanan set fotoğraflarının yanı sıra Stephen King’ten de filmi beğendiğine dair açıklama geldi.

Bu haberlerin yanı sıra Stephen King hayranlarından biri olan 17 yaşındaki fotoğrafçı Eagan Tilghman, 3 yaşındaki kardeşine Pennywise cosplayi yaptı. Kardeşinin fotoğraflarını internette paylaşan Tilghman yoğun bir ilgiyle karşılaştı. Mississippi’de yaşayan Tilghman daha önce de kardeşlerine ikonik karakterlerin kıyafetlerini giydirerek fotoğraf çekimleri yapmış.

İlgili Makaleler

Her şey 3 yaşındaki kardeşim Hosea’nın yüzünü Joker gibi boyamamı istemesiyle başladı. Louie’nin Pennywise olabilmesi için birkaç tane balon ve turuncu saç spreyi aldım. Evin içinde bulduğumuz beyaz kıyafetleri kullandık. Suyun içinde çektiğim kareyse son anda aklıma geldi. Şu an hobi olarak yaptığım fotoğrafçılığın ileride mesleğim haline gelmesini istiyorum.

Tilghman, Louie’nin filmi hiç görmemesinden dolayı Pennywise gibi giyinmekten korkmadığını ve ebeveynlerinin de kendisini desteklediğini dile getirdi.

Pennywise’dan daha ürkütücü olan tek şey 3 yaşındaki bir Pennywise olabilir. 8 Eylül’de Amerika’da vizyona girecek olan film ülkemizde ise 15 Eylül’de vizyona girecek. 

İlginizi Çekebilir  Stranger Things'in 3. Sezonundaki Göndermeler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu