Edebiyat

“Zindan Kitabı – Haritalar Kitabı 1” Yayında!

zindan-kitabi-banner

FRPNET Dijital Kitaplar serisine yeni bir kitap daha eklendi.

Karşınızda, bir oyun yöneticisinin mutlaka elinin altında bulundurması gereken bir kitap; Zindan Kitabı. Bu kitapta size referans olarak hazırlanmış mağaralar ve labirent çizimleri bulunmakta.

zindan-kitabi-kapakKitap, Frpnet Genel Yayın Yönetmeni Kayra Keri Küpçü tarafından hazırlandı. İçerisinde 15 adet özgün harita bulunmakta. Haritaları oturumlarınız sırasında acil bir durumda hızlıca kullanabilirsiniz. Zindan Kitabı’ndaki haritalarda lejand kısmı bulunmuyor. Bu sebepten ötürü haritaları istediğiniz gibi doldurmakta özgürsünüz.

Çoğu hazır haritada kamp ateşi, odalar, çukurlar, tuzaklar vs. gibi detayları belirten imleçler görürsünüz. Bu iyi bir özellik olmasına karşın oyun yöneticisinin de serbestliğini kısıtlayan bir durum. Eğer oynadığınız sistem bir modül ya da macera değilse, özgün haritalarda oynamak her zaman için eğlencelidir.

Kitabı tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. FRPNET Dijital Kitaplar serisinin üçüncü yayını olan Zindan Kitabı’nı ister bilgisayarınızdan, ister mobil cihazınızdan görüntüleyebilirsiniz. Elinizin altında bulunmasını istiyorsanız bastırabilme imkanınız da mevcut.

Kitap tamamen ücretsizdir, yaymanız da serbesttir. Sizin de yazdığınız kitap varsa ve e-kitap olarak ücretsiz yayınlanmasını istiyorsanız bize ulaşın.

Kitaba ve detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Hemen indirin ve okumaya başlayın!

İyi okumalar! İyi oyunlar!

İlginizi Çekebilir  Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları Kitabı Çıktı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu