Video Galeri

The Witcher: Nightmare of the Wolf’tan Yeni Fragman Geldi

Genç Vesemir’in maceralarını izlemeye sayılı gün kala yeni karakterlerle tanışıyoruz.

Netflix‘in yeni anime serisi The Witcher: Nightmare of The Wolf için yeni bir fragman ve poster yayınlandı. Anime, Geralt‘ın akıl hocası bilge Witcher Vesemir‘in gençlik günlerini anlatacak. Oyunlar ve kitaplardan yıllar önce, Witcherlar’ın hor görülmediği, sayılarının bu kadar az olmadığı zamanlarda geçecek olan yapımda Witcherlık müessesesinin derinlerine ineceğiz.

Fragmandan anlaşıldığı kadarıyla erkek çocuklarını Witcher’a dönüştürmek için kullanılan Otlar Sınavı’nı (Trial of Grasses) ilk defa bu kadar yakından göreceğiz. Çoğu çocuğun sağ çıkamadığı zorlu bir sınav olarak nitelendirilen Otlar Sınavı, halkın Witcherlar’dan bu kadar nefret etmesinin en büyük nedenlerinden aslında. Küçük çocukları öleceklerini bile bile mutajenlere ve zorlu mücadelelere maruz bırakan Witcherlar, hem mutant hem çocuk katili olarak görülüyorlar. Fragmanda da dendiği gibi: “İnsanların bizi avlamasını engelleyen tek şey, avladığımız daha korkunç yaratıklar.”

Bilge günlerinden fersah fersah uzakta olan genç ve pervasız Vesemir’in çocukluğundan başlayacak yapımda eski ve yeni pek çok karakter de yer alacak. Dünyanın Ucu kısa hikayesi ve Netflix dizisinin bu hikayeden uyarlanan ikinci bölümünde gördüğümüz elf Filavandrel, fragmanda gördüğümüz tanıdık yüzlerden. Fragmanda ayrıca yeni karakterimizden sahire Tetra Gilcrest‘e ve güçlerine daha yakında bakma fırsatı buluyoruz.

Avatar: The Legend of Korra ve Dota: Dragon’s Blood yapımlarından tanıdığımız Studio Mir tarafından hazırlanan The Witcher: Nightmare of the Wolf 23 Ağustos’ta Netflix’te yayınlanacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Star Trek: Picard Dizisinden İlk Kısa Fragman Geldi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.