Video Galeri

The Witcher: Blood Origin Dizisinden Yeni Tam Fragman Yayınlandı

Netflix, merakla beklenen The Witcher‘ın öncül mini dizisi The Witcher: Blood Origin için yeni bir tam fragman yayınladı.

Dizi; harika karakterler, harika aksiyon ve güzel görsellerle dolu harika bir fantastik macera hikayesi sunacak gibi görünüyor.

Hikaye; Geralt, Yennefer ve Ciri’nin zamanından 1200 yıl öncesinde elf dünyasında geçiyor. The Witcher: Blood Origin, ilk prototip Witcher’ın yaratılışı ve ona yol açan olayların tarihte kaybolan hikayesini anlatacak. Canavarların, insanların ve elflerin dünyalarının birleşerek tek bir dünya haline geldiği Kürelerin Birleşimi (Conjunction of the Spheres) olayını sunacak.

YouTube player

The Witcher: Blood Origin ana kadrosu üç oyuncudan oluşacak. Laurence O’Fuarain, Fjall karakterini canlandıracak. Scían rolünde Michelle Yeoh ve Éile rolünde Sophia Brown olacak.

Yeni fragmanda göründüğü üzere dizide Jaskier rolünü yeniden canlandıracak olan Joey Batey de yer alacak. Diğer oyuncular için buraya bakabilirsiniz.

Ana Karakterler Hakkında

Laurence O’Fuarain, bir Kralı korumaya yeminli savaşçılardan oluşan bir klanın çocuğu olarak dünyaya gelen Fjall rolünü üstlenecek. Kendisini kurtarmaya çalışırken ölen çok sevdiği birisinin derin acısını taşıyan bir karakter. Sakinleşmesine ya da kendisiyle ya da etrafındaki dünyayla barışmasına izin vermeyen bir acı ve yara. Kurtuluş arayışındaki Fjall, kargaşa içindeki bir kıtada intikam yolunu açarken kendini en olası müttefiklerin yanında savaşırken bulacak.

the witcher blood origin karakter

Michelle Yeoh, kılıç elflerinden oluşan göçebe kabilesinin son üyesi olan Scían rolünü üstleniyor. Hiç kimse onun hünerlerine bıçakla yaklaşamaz ve hiç kimse kalbinde onun kadar kayıp taşımaz. Düşmüş kabilesinden alçakça yollarla alınan çalıntı kutsal bir kılıcı geri alma şansı kendini gösterdiğinde, kıtanın kaderini değiştirecek ölümcül bir maceraya atılıyor.

Sophia Brown, göçebe bir müzisyen olmak için klanından ve Kraliçe’nin koruyucusu konumundan ayrılan seçkin bir savaşçı olan Éile‘yi oynuyor. Ancak büyük bir hesaplaşma onu, intikam ve kefaret arayışında kılıcın yoluna geri dönmeye zorlar.

The Witcher: Blood Origin‘in yürütücü yapımcılığını aynı zamanda dizi sorumlusu olarak da görev yapan Declan de Barra üstleniyor. Dizi, Sarah O’Gorman ve Vicky Jesson tarafından yönetilecek.

The Witcher dizi sorumlusu Lauren Schmidt Hissrich aynı zamanda yönetici yapımcı olarak görev yapacak. Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski, dizide yaratıcı danışman olarak görev yapacak.

Dört bölümlük mini öncül dizi, 25 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak.

Kaynak: GeekTyrant

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.