Video Galeri

The Mandalorian 3. Sezon Tanıtım Fragmanıyla Karşımızda!

The Mandalorian, 3. sezon fragmanını nihayet seyircilerle paylaştı. Favori ikilimizi yeni maceralara sürükleyen bu sezonda Mando yaptığı hataların kefaretini ödemeye çalışacak.

Aslında bu fragmanı Mayıs’ta Star Wars kutlamalarına katılanlar izleme şansı bulmuştu. Fakat Star Wars, fragmanı tüm hayranlarıyla buluşturmak için aylarca bekledi. Nihayet D23 Disney Expo’da Mando ve Grogu’nun yeni maceralarından birkaç sahne görme şansı bulduk.

Siz de fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

YouTube player

Zaten bu sezonda neler olacağını The Book of Boba Fett‘te az çok anlamıştık. Eğer o diziyi izlemediyseniz The Mandalorian’ın hikayesinin orada devam ettiğini tekrar edeyim. Hatta bazı bölümler Boba Fett’ten çok Mandalorian bölümü gibi olmuştu.

Söz konusu bölümlerden birinde Mandalorian’ın Armorer ile konuşurken Darksaber‘ı kontrol edemediğinden yakındığını görmüştük. Mandalorian’ın bu sezon başını ağrıtacak hatalarından biri o silahı ele geçirmiş olması. Çünkü Darksaber’a sahip olan kişi tüm Mandalorian’lara liderlik etme hakkı kazanır. Ve bu hakkı Bo-Katan istiyordu. Ancak Mando, Grogu’yu kurtarmak için kılıca sahip olacağı o düelloya girmek zorunda kalmıştı. Ve Darksaber’ı Bo-Katan’a vermek için geri getirmişti. Fakat liderlik hakkı için silahın adil bir dövüşte kazanılmış olması gerekiyor.

Mandalorian’ın kendisini affettirmesi gereken ikinci hatası da miğferini çıkartması oldu. Bildiğiniz gibi Mandalorian’ların öğretileri miğferlerini asla çıkarmamaları gerektiğini söylüyor. Ancak Din Djarin, bu kurala tüm Mandalorian’ların uymadığına da tanık olmuştu. Hatta Bo-Katan onun bağlı olduğu grubu bağnaz diye nitelendirmişti. Yine de Din Djarin’in vicdanı rahat etmedi ve Armorer kendisine “Yüzünü kimse gördü mü?” diye sorduğunda suçunu itiraf etti. Bu yüzden de artık bir Mandalorian değil.

Eğer kefaretini ödeyip yeminini tazelemek ve yeniden Mandalorian olmak istiyorsa Mandalorian’ların vatanı olan Mandalore gezegenine giderek bir ritüel yapması gerekecek.

Bu yolculukta da ona tabii ki Grogu eşlik edecek. Ve ikili Razor Crest’i kaybettikleri üzere artık yeni gemileriyle yolculuk edecekler.

The Mandalorian 3. sezonuyla Şubat 2023′te Disney+‘a gelecek. Üçüncü sezon hakkında bildiklerimizi özetleyen haberimize buradan göz atabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.