Video Galeri

The Handmaid’s Tale 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Margaret Atwood‘un romanından uyarlanan The Handmaid’s Tale, bundan birkaç sene önce dünyanın en çok izlenen dizilerinden biriydi. Yakın gelecekteki Amerika’nın, kadın düşmanı, barbar bir topluma dönüştüğü ürkütücü zamanı bizlere sunan dizi, tüm ödülleri de bir bir toplamıştı. Yavaş yavaş heyecanını ve etkisini kaybetmeye başlamıştı ve izleyici sayıs da düşmeye başlamıştı. 4. sezon fragmanı, belki de bu yüzden şok edici olmuş.

The Handmaid’s Tale‘ın dördüncü sezonu birkaç hafta içinde başlıyor ve birkaç yıl önceki diziden çok daha farklı görünüyor. Dizi daha çok, June‘un (Elizabeth Moss) ortada kaldığı ve kendisini yok etmeye çalışan dünyayı yok etmek için elinden gelenin en iyisini yaptığı bir kıyamet sonrası hayatta kalma filmine benziyor.

YouTube player

The Handmaid’s Tale 4. Sezonda Farklı Ne Var?

Dizinin mekan ve kıyafetlerinin yepyeni bir görünüme kavuşmasının yanı sıra göze çarpan bir diğer şey de, dördüncü sezonun izleyicilerin başından beri görmek için can attığı şeyleri göstermesi oldu. Özellikle de June ile uzun süredir görüşmediği kocası arasındaki birleşme Luke (OT Fagbenle). Ayrıca June’un eski komutanının karısı Serena Joy (Yvonne Strahovski) için de bir hesaplaşma olacak gibi görünüyor. Hepsi bu sezonda karşımıza çıkmayabilir. Hulu, dizinin beşinci sezonunun geleceğini duyurdu zaten.

4. sezonun resmi açıklaması şöyle.

The Handmaid’s Tale’ın yaklaşan dördüncü sezonunda June (Elisabeth Moss), Gilead’a sert bir isyancı lider olarak karşılık verir, ancak aldığı riskler beklenmedik ve tehlikeli yeni zorlukları beraberinde getirir. Adalet ve intikam arayışı, onu tüketmek ve en değerli ilişkilerini yok etmekle tehdit ediyor.

Belki de bu sezon, eski hayranları geri döndüren sezon olur. The Handmaid’s Tale’ın 4. sezonu 28 Nisan‘da başlıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.