Video Galeri

The Ballad of Songbirds and Snakes Filminden Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Lionsgate, The Hunger Games serisinin öncül filmi The Ballad of Songbirds and Snakes için ilk kısa fragmanı yayınladı.

Mockingjay (Alaycı Kuş) kitabının yayınlanmasından on yıl sonra, 2020’de piyasaya sürülen The Ballad of Songbirds and Snakes, Suzanne Collins‘in Açlık Oyunu kitap serisinin merakla beklenen yeni kitabıydı. Hikaye, orijinal hikayeden yıllar önce geçiyor ve kötü Başkan Snow olmak için büyüyen genç Coriolanus Snow‘a odaklanıyor. Snow, Hunger Games (Açlık Oyunları) filmlerinde Donald Sutherland tarafından canlandırılmıştı.

Nisan 2020’de, The Ballad of Songbirds and Snakes‘in yayınlanmasından sadece bir ay önce Lionsgate, başka The Hunger Games filmlerini de yöneten Francis Lawrence ile birlikte filmin uyarlaması üzerinde geliştirilmekte olduğunu açıkladı. dümen. Billy the Kid dizisinde başrol oynayan Tom Blythe, genç Snow olarak rolü aldı. Yakın zamanda da, West Side Story’nin yıldızı Rachel Zegler, 12. Bölge’den Panem’in gelecekteki hükümdarı ile bağlantı kuran genç bir kız olan Lucy Gray Baird olarak filme katıldı.

Lionsgate, The Ballad of Songbirds and Snakes için resmi bir tanıtım fragmanı yayınladı. Film henüz ana çekimlere başlamadığı için hiçbir canlı çekim görüntüsü gösterilmiyor ancak duyuru fragmanında altın bir ötücü kuşun ve bir yılanın ortaya çıktığı karlı bir orman var. Fragman, izleyicilere 2023’te oyunlara dönüş sözü veriyor.

YouTube player

Yayınlanmasına bir yıldan fazla süre olmasına rağmen fragmandaki görüntüler, Snow ve Lucy arasındaki gergin dinamiği oluşturduğu için kesinlikle çok fazla entrika uyandırıyor. Biri ötücü kuş, biri yılan. Fragmanın da ima ettiği gibi bu çatışmaya yol açıyor.

The Hunger Games, 2010’ların başlarından ortalarına kadarki en büyük film serilerinden biriydi ve her bölümü kendi yıllarının dünya çapında en iyi 10 gişesine girdi. The Ballad of Songbirds and Snakes‘in Kasım 2023’te vizyona girmesi bekleniyor.

Kaynak: Lionsgate

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  King Arthur: Legend of the Sword Filminden İlk Fragman

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.