Video Galeri

Rings of Power’dan Yeni Fragman Geldi

Çıkışına 10 gün kala heyecanla beklediğimiz Lord of the Rings: Rings of Power‘dan bir fragman daha geldi. Yeni fragmanda Galadriel’in savaşçı olma yolculuğuna odaklanıyoruz.

Heyecanla beklediğimiz Lord of the Rings: Rings of Power’ın büyük ihtimalle son fragmanı an itibariyle yayınlandı. Galadriel, Elrond, Durin, Miriel, Gil-galad, Disa, Halbrand ve Celebrimbor gibi eski ve yeni karakterlere dizinin çıkışına gün sayarken son bir defa yakından bakıyoruz.

YouTube player

Diziye en yakın bakışlarımızdan birini sunan 2.5 dakikalık fragmanın odak noktasıysa Galadriel. Göz kamaştıran manzaraların gölgesinde savaşlar ve yıkımla kasıp kavrulan Orta Dünya’da karakteri bol bol aksiyonun merkezinde göreceğimiz belli.

Orta Dünya’nın İkinci Çağı’nı izleyeceğimiz Rings of Power güç yüzüklerinin dövülüşünü ve Sauron’un yükselişini konu alacak. Şimdiden 5 sezonu garantileyen dizinin Amazon Prime tarafından yayınlanan resmi konusuysa şu şekilde:

“J.R.R. Tokien’in Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi dizisinden binlerce yıl önce geçen bu destansı dizi, büyük güçlerin kök saldığı, krallıkların yükseldiği, hiç beklenmeyen kahramanların büyük sınavlar verdiği, umudun pamuk ipliğine bağlı olduğu ve Tolkien’in kaleminden dökülen en büyük kötü adamın diyarı karanlığa boğduğu kadim çağlara götürecek. Eski ve yeni karakterler, hem tanıdıkları hem de yabancı olukları bu kötülüğü defetmek için el ele verecek. Dumanlı Dağlar’ın zirvelerinden elf başkenti Lindon’ın büyüleyici ormanlarına, nefes kesici ada krallığı Numenor’a uzanan krallıklar, yüzyıllar sonra bile dilden dile yayılan bir efsaneye imza atacak.”

Rings of Power, ilk bölümüyle 2 Eylül’de Amazon Prime‘da yayınlanacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.