Video Galeri

Masa Başı FRP Bölüm 4: Quivill’in Kabirmezarı

5 Haziran Cuma günü gerçekleştirdiğimiz Masa Başı FRP canlı yayınını kaçırdıysanız, buradaki bağlantılar işinize yarayabilir.

Aldıkları tecrübe puanları ve kazandıkları güvenleriyle kendilerinden emin bir şekilde Quivill isimli eski bir büyücünün mezarına giren Toynakhisar Kahramanlar’ı, amansız bir mücadeleye girişirler.

Toynakhisar Kahramanlar’ı, aldıkları yeni görevle etraflarının ölüm kokusuyla sarılı olduğunu fark ederler. Her adımlarıyla birlikte daha fazlasıyla karşılaşırlar. Bu kabirmezar onların da ebedi istirahatleri mi olacak?

Quivill’in Kabirmezarı için kullandığımız harita

Yayınlarımızdan haberdar olmak için YouTube kanalımızı takibe almayı unutmayın. Abone olmanızın yanı sıra bildirimleri açmak yeni yayınlardan ve videolardan haberdar olmanıza yarayacaktır.

Ayrıca bölümü Spotify ve Anchor hesaplarımız üzerinden de dinleyebilirsiniz. Frpnet Podcast olarak yapacağınız araştırma ile birçok farklı Podcast programı üzerinde yayınlarımızı takip edebilirsiniz.

Bölümler çok uzun olduğu için iki kısım halinde yayınladık. Birinci kısımdan sonra ikinci kısımı dinleyerek devam edebilirsiniz.

DM: Özay Şen

Oyuncular:

  • Melis Taze: Sage / Forest Elf Cleric
  • Kayra ‘Keri’ Küpçü: Keri Cromwell / Gnome Wizard
  • Sinem Kaya: Hypnoss / Human Paladin
  • Ozan Gürbüz: Thozan Maltbelly / Dwarf Barbar
  • Algan Coşkun: Lucha / Dragonborn Fighter

İlginizi Çekebilir  Pathfinder Society İzmir'e Geri Dönüyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu