Video Galeri

Masa Başı FRP Bölüm 3: Toynakhisar Kahramanları

Masa Başı FRP yayınlarımızı kaçırdıysanız üzülmenize hiç gerek yok. Daha öncesinde yayınlanan üçüncü bölümü çeşitli platformlar üzerinden dinleyebilirsiniz.

Her geçen bölüm ile birlikte birbirine daha çok ısınan ve daha çok macera ruhuyla sarmalanan ekibimiz, bu sefer kendilerini bir festivalin hengamesi içerisinde buldular.

Toynakhisar’da vakit geçiren ekibimiz, festivalin sunduğu eğlencelere kendilerini kaptırıp birçok oyunda mücadele etmeye karar verdiler. Arenadaki savaştan herkes aradığı eğlenceyi bulmuş gibi.

Oyunda kullandığımız haritada Akgerdan Beyliği’ni gösteren kısım.

Yayınlarımızdan haberdar olmak için YouTube kanalımızı takibe almayı unutmayın. Abone olmanızın yanı sıra bildirimleri açmak yeni yayınlardan ve videolardan haberdar olmanıza yarayacaktır.

Ayrıca bölümü Spotify ve Anchor hesaplarımız üzerinden de dinleyebilirsiniz. Frpnet Podcast olarak yapacağınız araştırma ile birçok farklı Podcast programı üzerinde yayınlarımızı takip edebilirsiniz.

Bölümler çok uzun olduğu için iki kısım halinde yayınladık. Birinci kısımdan sonra ikinci kısımı dinleyerek devam edebilirsiniz.

DM: Özay Şen

Oyuncular:

  • Melis Taze: Sage / Forest Elf Cleric
  • Kayra ‘Keri’ Küpçü: Keri Cromwell / Gnome Wizard
  • Sinem Kaya: Hypnoss / Human Paladin
  • Ozan Gürbüz: Thozan Maltbelly / Dwarf Barbar
  • Algan Coşkun: Lucha / Dragonborn Fighter

İlginizi Çekebilir  Yeni Dungeons and Dragons Filmi "Yüzüklerin Efendisi Evrenindeki Guardians of the Galaxy" Gibi Olacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu