Video Galeri

Marvel’ın What If…? Dizisinden Yeni Fragman Yayınlandı

Ya Peggy Carter, Captain Carter olsaydı… ve Captain America hiç olmasaydı?.. Ya Killmonger, muhtemelen asla Iron Man olmayacak olan Tony Stark’ı kurtardıysa?.. Çoklu evrenlerle oynarken her şey mümkündür ve animasyon dizisi What If…?‘e ikinci bakışımızda Marvel bu olasılıklardan birkaçını daha ele alıyor.

What If…? animasyon dizisinde, Black Panther rolünde oynayan ancak geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Chadwick Boseman da dahil olmak üzere birkaç Marvel yıldızı yer alıyor. Fragmanda Black Panther yerine Star-Lord olan T’Challa‘nın bir versiyonunu görüyoruz. Hayley Atwell, Captain Carter’ı seslendirmeye geri döndü ve Jeffrey Wright, her şeyi gören Watcher’ın sesi olarak Marvel Sinematik Evreni’ne katıldı. Bu kısa fragmanda da görülecek çok şey var; o bir zombi Demir Adam mıydı? Çoklu Doktor Strange veya çoklu evrenlerin etrafında kayan sadece bir tane mi? Thor neden bu kadar genç ve bebek yüzlü görünüyor?

Bu dizinin gidebileceği iki ana yol var: Ya Marvel gevşer ve konseptle gerçekten eğlenir ya da dizi, Faz 4’ün çok yönlü eylemi için uzun bir fragman gibi sunulur. Bir yerden sonra sıkıcı ve saçma bir hale gelmesi de olası. Yine de fragman, eğlenceli alternatifler sunuyor.

İlginizi Çekebilir  Post-Apokaliptik Ortamda Dost Arayan Mutant - Transmission

What If…? dizisi, Bryan Andrews (Star Wars: The Clone Wars ve pek çok Marvel filminde storyboard sanatçısı) tarafından yönetiliyor ve AC Bradley (Trollhunters: Tales of Arcadia) baş yazar olarak görev yapıyor. What If…? 11 Ağustos’ta Disney+’ta yayınlanmaya başlıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.