Video Galeri

Justice League 90’lı Yıllarda Çekilseydi Nasıl Gözükürdü?

Bu sorunun cevabı için çok fazla uzağa bakmaya gerek yok. Bir YouTube kanalı, geçmiş yıllardaki Justice League kahramanlarını bir araya getirerek kendince bir fragman hazırlamış.

Bazen unutabiliyoruz ama süper kahraman filmleri oldukça uzun yıllardır bizimle beraberler. 2000li yıllarda patlama gösterse de Superman, Wonder Woman, Batman gibi çizgi roman uyarlaması filmleri 60lı yıllardan beridir görüyoruz.

AListProductions isimli YouTube kanalı eskilerin DC Comics süper kahramanlarının oynadığı filmleri bir araya getirerek yeni bir Justice League fragmanı hazırlamış. Tüm kadro bir arada olmasa da güzel bir iş çıkarılmış.

Batman rolünde Michael Keaton, Superman rolünde rahmetli Christopher Reeve, Wonder Woman rolünde Lynda Carter ve Flash rolünde John Wesley Shipp’i toparlayan fragman süper kötüleri de unutmamış. Gene Hackman’in Lex Luthor ve Jack Nicholson’ın Joker performansları da fragmanda kendisine yer bulmuş. Kısa süreli ömrü olsa da süper kahramanlar arasında Helen Slater’ın canlandırdığı Supergirl de fragmanda bulunuyor.

90lı yıllara özgü TV kaymaları ve ucuz görsel efektlerle desteklenmiş fragman bir hayli eğlenceli olmuş.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.